Nejelpší materiál kolem bazénu

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Nejelpší materiál kolem bazénu

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (5 hlasů) se naposledy zapojil uživatel L Lilianna a poslední změna proběhla před 2 měsíců, 1 týden.

• Autor
    l
    libuse86
    Účastník

Ahojky, za mě určitě ano… Sami WPC kolem bazénu máme a jsme nadšeni 🙂 Na tom webu woodplastic se dočteš taky všechny přednoti materiálu 🙂 Na pokládku kolem bazénu bych volila montáž firmou…

M
      MakMak
      Účastník

Já bych se té samomontáže taky nebála… Co jsem tak vyčetla, tak ten Woodplastic nabízí bezvadnou podporu… Co mě však zajímá, je časová náročnost té samomontáže..?

L
        Lilianna
        Účastník

Já teda nevím, ale kolem toho bazénu bych si to asi nechala udělat od profíků, samomontáž bych v tomto případě nevolila…

B
      Belusha
      Účastník

Určitě pokud si nechceš zašpinit ruce a nejsi nejšikovnější tak pokládka firmou je ta správná volba, ale my si terasu položili svépomocí a šlo to 🙂 všechno ale záleží i na tom jakou terasu pokládáš a kde, třeba zrovna kolem kulatého bazénu to může být asi oříšek 🙂 my to máme hodně podobně jako na tomto obrázku http://www.inoutic.cz/terasy-massive a ty profily jsme si položili sami. Jinak tohle všechno se dá najít i na webech jednotlivých výrobců, vybírala bych pak podle toho kdo je ti nejblíž a kdo ti nechá si ty dřevoplastové parkety ošahat 😉

M
    Misanecek
    Účastník

Ahojky 🙂 No, my jsme o tom woodplastic rozhodnuti 🙂 Jinak teď akorát uvažujeme nad tím, zda si to necháme namontovat firmou nebo si montáž provedeme svépomocí….

l
      libuse86
      Účastník

Dívej, já bych do toho šla klidně svépomocí. Ten Woodplastic ty materiály k tomu přizpůsobuje. Dává k tomu návod, takže klidně bych se do toho pustila. Není se čeho bát.

L
    Lilianna
    Účastník

Ahoj, určitě, WPC vhodný je… Však i na stránkách toho woodplasticu se to dočteš 🙂

B
    Belusha
    Účastník

Ahoj wpc je nejlepší. kámen, dlaždice kloužou a můžeš se i zabít a dřevo ti zhnije. máme dřevoplast Twinson http://www.inoutic.cz/terasy-twinson a spokojenost.

M
    Misanecek
    Účastník

Ahoj všem… Mám dotaz… Jaký je podle vás nejlepší materiál na ochoz kol bazenu? Napadlo mě WPC (http://www.woodplastic.cz/) Je vhodné?

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

TOPlist