Nedostatek železa

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Nedostatek železa

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel i irishanova a poslední změna proběhla před 3 roky, 11 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #476605
    m
    michala69
    Účastník

    Podle toho, co píšete, tak je potřeba dodržovat aji nějaký speciální jídelníček kvůli těm železitým potravinám ne ?

  • #476345
    i
    irishanova
    Účastník

    Kvůli čemu ho vůbec berete ? Doplňujete čistě kvůli pocitu nebo zdravotnímu stavu ?

  • #474535
    V
    Viola_S
    Účastník

    Tak moc děkuji za odkaz i za zkušenost. Všechno jsem pořádně pročetla a Captafer jsem hned objednala.

  • #474486
    M
    MájinkaS
    Účastník

    Zdravím, tady https://captafer.cz/ najdete všechny potřebné informace. Určitě doporučuji stránky pročíst, mají je skvěle udělané, jsou i včetně potravin, které obsahují železo, i včetně receptů.

  • #474460
    V
    Viola_S
    Účastník

    Zdravím, doporučíte mi prosím stránky pro víc info o Captaferu? Děkuji.

  • #474383
    M
    MájinkaS
    Účastník

    Ahoj, já to měla podobně a od ledna užívám doplněk stravy Captafer a funguje fakt skvěle. Vrátila se mi energie a cítím se mnohem líp.

  • #474380
    V
    Viola_S
    Účastník

    Dobrý den, doplňujete prosím železo? Mám náročné povolání, stresující a časové hodně náročné a cítím se moc unavená. Četla jsem, že bych mohla mít míň železa a chtěla bych ho doplnit.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist