Nedostatek železa

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Nedostatek železa

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel i irishanova a poslední změna proběhla před 1 měsícem.

• Autor
    m
    michala69
    Účastník

Podle toho, co píšete, tak je potřeba dodržovat aji nějaký speciální jídelníček kvůli těm železitým potravinám ne ?

i
    irishanova
    Účastník

Kvůli čemu ho vůbec berete ? Doplňujete čistě kvůli pocitu nebo zdravotnímu stavu ?

V
    Viola_S
    Účastník

Tak moc děkuji za odkaz i za zkušenost. Všechno jsem pořádně pročetla a Captafer jsem hned objednala.

M
    MájinkaS
    Účastník

Zdravím, tady https://captafer.cz/ najdete všechny potřebné informace. Určitě doporučuji stránky pročíst, mají je skvěle udělané, jsou i včetně potravin, které obsahují železo, i včetně receptů.

V
    Viola_S
    Účastník

Zdravím, doporučíte mi prosím stránky pro víc info o Captaferu? Děkuji.

M
    MájinkaS
    Účastník

Ahoj, já to měla podobně a od ledna užívám doplněk stravy Captafer a funguje fakt skvěle. Vrátila se mi energie a cítím se mnohem líp.

V
    Viola_S
    Účastník

Dobrý den, doplňujete prosím železo? Mám náročné povolání, stresující a časové hodně náročné a cítím se moc unavená. Četla jsem, že bych mohla mít míň železa a chtěla bych ho doplnit.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist