Nákup na Okay

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Nákup na Okay

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Gabriel Hart a poslední změna proběhla před 1 rokem, 8 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #502574

    Gabriel Hart
    Účastník

    Pokud se snažíte najít nejlepší místo pro opravu iphone servis poblíž mě, jste na správném místě! Fixtime je nejlepší místo pro všechny vaše potřeby opravy iPhone. Jsou místně vlastněné a provozované a poskytují služby společnosti Escondido. Jsou velmi přátelští a profesionální a mají velký výběr příslušenství, ze kterého si můžete vybrat. Obchod je velmi čistý a příjemný. Tým Fixtime říká, že existuje několik kroků, které můžete podniknout, abyste zajistili co nejlepší opravu.

  • #498723
    D
    Danka.m
    Účastník

    Holky, super tip na Okay – děkuji moc! Dneska jsem u nich nakoupila s velkou slevou, tak jsem moc ráda 🙂

  • #498557
    m
    martinka988
    Účastník

    Ahooojky, já u nich nakupuju ráda:-) před pár měsíci jsem si naposledy kupovala novou ledničku.. všechno proběhlo v pořádku, byla jsem v kamenné prodejně a pan prodavač mi pomohl s výběrem, domluvili jsme termín dodání a to týden byla nový lednička doma:-)

  • #498540
    E
    EvaJasan
    Účastník

    Tady máte odkaz na jejich stránky – najdete tam všechno o dopravě https://www.okay.cz/pages/doprava-snadno-a-rychle Mě zboží přivezli až domů a bez problémů vynesli i do patra.

  • #498412
    D
    Danka.m
    Účastník

    Napíšete ještě jak to mají s dopravou a jestli mi objednané zboží přinesou až domů?

  • #498334
    E
    EvaJasan
    Účastník

    Zdravím, já Okay rozhodně doporučuju! Proti konkurenci mají fakt nejnižší ceny, já jinde ani nenakupuju a nikdy jsem neměla žádný problém.

  • #498208
    D
    Danka.m
    Účastník

    Zdravím, potřebuju koupit do nového bytu pračku a ledničku a co jsem se dívala, tak nejlepší ceny má Okay. Nakupujete u nich?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist