Menstruační kalíšek Lunette

Femina.cz > Fóra > Krása > Menstruační kalíšek Lunette

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel S SarkaKiska a poslední změna proběhla před 1 rokem, 11 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #499745
    H
    Hanička45
    Účastník

    Taky mám kalíšek značky Lunette – za mě velká spokojenost. Hlavně pro mě je ta volnost nenahraditelná – prostě žádný vložky, tampony, nic. Je to pohodlné a určitě i šetrnější pro planetu.

  • #499744
    S
    SarkaKiska
    Účastník

    Taky mi to moc vyhovuje a konečně nemám pocit, že mám v těle něco co tam nepatří

  • #499330
    K
    Klára29
    Účastník

    Za mě je to výborná věc! Určitě menstruační kalíšek doporučuji, je to úleva bez vložek 🙂 Kupuju tento od Lunette, objednávám ho tady https://www.maluna.cz/velke-velikosti/lunette-model-2/

  • #499235
    D
    Danka.m
    Účastník

    Počkám si na recenze, taky o tom, že bych vyzkoušela menstruační kalíšek dlouho uvažuju.

  • #499097
    E
    Esterinda
    Účastník

    Dobrý večer, nemáte někdo vyzkoušený menstruační kalíšek? Na internetu jsem četla dobré recenze na kalíšek od značky Lunette, nemáte se značkou někdo zkušenost?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist