Menstruační kalhotky

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Menstruační kalhotky

Zvolené téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel J Julina a poslední změna proběhla před 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517361
    J
    Julina
    Účastník

    Vyzkoušela jsem, ale nijak moc mě to nenadchlo. Ale věřím, že někomu to sedí.

  • #515826
    A
    Anka45
    Účastník

    Pár jsem jich vyzkoušela, ale nejvíce mi sedli kalhotky od Perties. Jsou to absorpční kalhotky. Tu výdrž mají opravdu obrovskou, sama jsem tomu nevěřila než jsem je nevyzkoušela. Na těle sedí hezky, jsou příjemné, nezařezávají se.

    • #515890
      j
      juliebaborska
      Účastník

      Takže neprotékají a nemáš v nich takový ten pocit vlhkosti? Já jsem jsem zkoušela teda jen od jedné značky, ale s těmi jsem nebyla vůbec spokojená. 🙁

      • #516075
        A
        Anka45
        Účastník

        Ještě se mi nestalo, že by mi protekly. Mají více typů, ale já mám nejraději s vysokým pasem https://perties.cz/obchod/. Mají i různé rozdělení právě na tu absorpci. A necítím ani pocit vlhkosti, což jsem měla u jiných kalhotek. Takže za mě palec nahoru. Kdybys chtěla vyzkoušet, mám i slevový kódík- S7S8TC8 sleva je na 35% na jeden produkt.  🙂

  • #512201
    A
    Andy2
    Účastník

    Ahoj Marky, měla jsem stejný obavy kvůli protečení a obecně zápachu. Můžu ti doporučit Menstruační kalhotky Klasický střih pro střední menstruaci merino (repetky.cz). Jednou jsem je měla na sobě fakt skoro 18 hodin a neprotekly. K tamponu ani vložce už bych se nevrátila. Hezký den

    • #512220
      P
      Petran.
      Účastník

      Čtu u holek v diskuzi protékání při prvních dnech a silné menstruaci. Jak je to, prosím, u těchto co zmiňuješ?

      • #512318
        A
        Andy2
        Účastník

        Jak už jsem psala, tak mi neprotekly ani po 18 hodinách a při prvních dnech menstruace také ne. Takže žádné obavy 🙂 A určitě vyzkoušej.

  • #510221
    m
    mishelka78
    Účastník

    Hele za mě osobně jsou kalhotky super. 🙂 Hlavně nemusíš přemýšlet nad tím, abys “ to “ nezapomněla vyhodit, nebo to nenechala někde ležet. To se stalo asi každé z nás minimálně jednou a nebylo to moc příjmený. Co preferuješ za styl? Jestli klasické, vysoký pas, brazilky či tanga?

    • #510573

      No osobně mám nejraději klasické nebo s vyšším pasem, tanga bych během menstruace asi nosit nechtěla. A jak je to s výměnou a praním? Simča tady píše že protíkají kamarádce, používáš stejné? Nebo jsi se s tím nesetkala?

      • #510672
        m
        mishelka78
        Účastník

        Mě osobně neprotékají. Máš tři druhy slabé, střední a silné. 🙂 Měníš dle vlastní potřeby a pocitu. Někdy ti stačí 3 na den, někdy 6-7, to je dost individuální a na síle menstruace. Před prvním použitím vypereš- nedává se aviváž a po použití přemáchneš v ruce- neždímat a potom zas vyprat. Já používám teda Repetky a jsem spoko. 🙂

        • #512308
          k
          koralovka85
          Účastník

          Ty používám taky a jsem s nimi spokojená. Určitě díky vlastnímu pocitu a pohodlí jich za den vyměním většinou 3 kusy. Dvoje přes den a jedny na noc, ale záleží na tom jak moc to máš. Zatím se mi nestalo že by mi protekly.

  • #510000
    s
    simona.vrbova
    Účastník

    Mám zkušenost se značkou Snugs, jsou dobré, používám je půl roku.- Kamarádce ale moc nesedí, první dny kdy to má silné jí protékají. Ideálně vyzkoušet.

  • #509860

    Ahoj holky/ ženy,

    ráda bych přešla z klasických tamponů a vložek na menstruační kalhotky. Bohužel, ani jedno mi už nevyhovuje a tampony mi dělají vyloženě zle. 🙁 Máte někdo odzkoušeno, vyplatí se? Opravdu neprotečou?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist