Lubrikační gely

Femina.cz > Fóra > Sex a vztahy > Lubrikační gely

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  davehetfield.nnt a poslední změna proběhla před 2 roky, 11 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #486449

    davehetfield.nnt
    Účastník

    <span style=“color: #242424; font-family: regular; font-size: 14px; background-color: #fdf4f2;“>Ahoj, jakou máte zkušenost s lubrikačními gely ?</span>

  • #482690
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Za mě jsou top ty chladící :)) je to fakt hodně příjemné a sex s tím mi přijde mnohem lepší

    • #483254
      J
      Jarka50
      Účastník

      Faakt ? Kde je kupuješ ? Myslíš, že se ty lubrikační gely můžou používat i na vibrátory ?

      • #483369
        k
        karolina.ka95
        Účastník

        Všechny tady ty věci si objednávám přes ekondomy a jasně že můžeš tady ty gely použít i na hračky 😉

        • #483543
          J
          Jarka50
          Účastník

          Objednala jsem si tady ten chladící tak jsem na něj zvědavá 😛 https://e-kondomy.cz/lubrikacni-gely/chladive-a-hrejive-lubrikacni-gely/lubrikacni-gel-durex-play-tingle

          • #483649
            m
            michala69
            Účastník

            Tak to pak napiš jaký s ním byl sex že bych ho taky objednala na zkoušku 🙂

          • #484586
            J
            Jarka50
            Účastník

            Je parádní, za mě mnohem lepší jak ten hřejivý 🙂 a co jsme teď nově zkoušeli je masážní hřejivé gel, který je ochucený a je parádní i na orální sex 😉

  • #482628
    k
    katkakatule
    Účastník

    Zkoušel jste někdo nějaký přípravek na zpevnění erekce?

  • #482284
    J
    Jarka50
    Účastník

    Ahoj, jakou máte zkušenost s lubrikačními gely ? Hlavně by mě zajímalo, jak jsou na tom ty co chladí a naopak hřejí ?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist