Lepší kvalita vody v domě

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Lepší kvalita vody v domě

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel p pavlamartinkova11 a poslední změna proběhla před 2 měsíci, 2 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517049

    také filtrujeme vodu konvicí, čaj i káva pak chutná úplně jinak. koupila jsem v Albertu Britu za pár Kč a spokojenost

  • #516003
    j
    juliebaborska
    Účastník

    Dobrý den, zainvestujte do filtrační konvice. Uvidíte rozdíl, já osobně nepiju vodu doma jinak, koupili jsme si i do kanclu dohromady od dionely a všichni spokojeni. Jiná chuť, nerada piju jinde v cizím prostředí z kohoutku.

    • #516046
      a
      adzinka88
      Účastník

      Za kolik jste kupovali a kterou přesně? A jak často v ní měníte filtr? S tím pitím úplně chápu 😀

      • #516159
        j
        juliebaborska
        Účastník

        za 1990 máme tuto https://www.dionela.cz/diona-max-fdn2/d-3507, zkuste, uvidíte 🙂

        • #516198
          a
          adzinka88
          Účastník

          tak jsem objednala, líbí se mi, že je skleněná, vypadá fakt hezky. Moc děkuji za pomoc a přeji krásné svátky.

          • #516225
            j
            juliebaborska
            Účastník

            Ano, skleněná dle mého vypadá moc hezky. Dejte pak vědět, jak jste s konvicí spokojená. Vám také hezké svátky.

  • #515848
    a
    adzinka88
    Účastník

    Ahoj, jak prosím řešíte chlorovitou vodu? Naši měli filtr přímo do baterie, ale to se mi nelíbí. Vodu malé převařuji v konvici nebo kupuji balenou, ale ráda bych měla doma rovnou k použití. Děkuji

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist