Lékárnička

Femina.cz > Fóra > Cestování > Lékárnička

Zvolené téma obsahuje celkem 19 odpovědí. Do diskuze (15 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel k kikajda a poslední změna proběhla před 8 měsíci, 4 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #511376
    k
    kikajda
    Účastník

    Co se týká repelentu účinného a vhodného pro děti tak jsem spokojená s https://www.notino.cz/predator/junior-15-parfemovany-repelent-pro-miminka-a-deti/ Je vhodný už od tří měsíců věku dítěte.

    • #512210
      j
      jandulka25
      Účastník

      Zkusila jsem ho koupit a teď jsme byli na borůvkách v lese a skvěle fungoval. Nemáme ani klíště ani po nás nešli komáři.

      • #512314
        k
        kikajda
        Účastník

        Ano, já už také jiný nekupuji. A jsem ráda, že jsem objevila notino, protože tam nakupuji komplet drogerii.

        • #512504
          z
          zuzuša
          Účastník

          Já jsem tam také nakoupila poprvé a jsem překvapená rychlostí a hlavně dárkem k nákupu.

          • #512538
            k
            kikajda
            Účastník

            Je to moc dobrý obchod. Já nenakupuji jinde kosmetiku, beru větší balíčky.

    • #511466
      f
      femuska
      Účastník

      To je skvělý tip, hledám něco pro syna. Má půl roku, tak jsem ráda, že hledat nemusím.

      • #511506
        k
        kikajda
        Účastník

        Já ho mohu opravdu doporučit. Kamarádka ho také používala a byla moc spokojená.

        • #511717
          f
          femuska
          Účastník

          A ještě jsi spokojená s Notino? Já jsem tam nenakupovala, ale docela o nich slýchám.

          • #512150
            k
            kikajda
            Účastník

            Ano jsem moc, já tam nakupuji všechnu drogerii i parfémy. Mají super akce a rychlé dodání.

  • #511152
    A
    Andryna
    Účastník

    Nabízí taky šetrnou desinfekci na ruce. Mám jejich produkty ráda, protože jsou přírodní.

  • #510936
    R
    Rikina
    Účastník

    Co se týká repelentu, nikdy nesmí při cestování chybět Bylinný repelent koncentrovaný olejíček od http://www.altaherba.cz. Jsme s ním moc spokojení.

    • #511242
      g
      giska
      Účastník

      A doporučení když už se komáří štípance objeví?  Dokážou pořádně znepříjemnit život, takže uvítám zkušenost s osvědčeným přípravkem.

      • #511373
        l
        leoneska
        Účastník

        Z vlastní zkušenosti můžu doporučit moskyto gel od Rosenpharma. Rychle od problému uleví.

    • #510975
      Z
      Zuzi.S.
      Účastník

      Znám tento repelent od AltaHerby. Bereme ho vždy když vyrážíme na výlet do přírody. Je vhodný i pro domácí mazlíčky.

  • #510337
    S
    Sofinka
    Účastník

    Užíváte před aktivní dovolenou nějaké doplňky stravy? Třeba magnesium, železo a tak? Čeká nás velmi aktivní dovolená v Alpách, tak bych ráda tělo připravila. Díky.

    • #510354
      l
      lenkajanovska
      Účastník

      Když jsem se chystala na svatojakubskou cestu, tak jsem brala tři měsíce před začátkem magnesium glycinát, zinek a železo. Pak na samotný cestě jsem brala ještě magnesium natural extra silné z moře, protože dobře regeneruje tělo a i mysl, je to psychicky možná náročnější než fyzicky. Všechny doplňky jsem upřednostňovala v bio kvalitě, nejlépe 100% přírodní.

      • #510514
        A
        Alecca
        Účastník

        No hele to seš dobrá, že jsi se dala na svatojakubskou pouť, já tohle obdivuju. Já jsem po pár kilometrech mrtvá. Každopádně jakou značku toho magnesia si užívala, pls?

  • #486586
    n
    nanna
    Účastník

    A co repelent na nějaké přírodní bázi, funguje nějaký?

  • #428290
    M
    Misanecek
    Účastník

    Ahojky, pokud jedete na vodu, určitě vem repelent. Dobrý je ten v tabletách (https://www.rosenpharma.cz/produkty/kolageny-a-ostatni-doplnky-stravy/doplnky-stravy/b-komplex-repelent) a pak taky gel na štípance 🙂 Dobrý je moskyto gel.

  • #426638
    L
    Lilianna
    Účastník

    Ahoj všem! Prosím o radu… Jak vybavit lékárničku na cestování? Chceme jet na vodu, tak abych byla připravená 🙂 Jedeme s dětma…

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist