Kvalitní šampon

Femina.cz > Fóra > Krása > Kvalitní šampon

Zvolené téma obsahuje celkem 30 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel D DendulkaN a poslední změna proběhla před 1 rokem, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #504656

    Kde mají kvalitní vlasovou kosmetiku, tak je expertnavlasy.eu, protože je zde možnost si udělat vlasový test a dle jeho vyhodnocení si pak vybíráte kosmetiku. No já jsem po několika letech zjistila, že jsem používala špatné přípravky na vlasy a hlavně že se šampon nevybírá podle toho, jaké mám vlasy, ale vlasovou pokožku.

    • #505485
      J
      JaninaR
      Účastník

      Docela dost trpím na lupy a super je na to modrá řada od khadi 🙂

      • #505694
        D
        DendulkaN
        Účastník

        Taky mám dobrou zkušenost s jejich kosmetikou. Z těch jejich olejíčků používám tady ten na podporu růstu vlasů https://www.khadi.cz/khadi-vlasovy-olej-vitalita-rust-50-ml

  • #501173
    e
    evcasl
    Účastník

    A co nějaký na podporu růstu vlasů, máte zkušenost?

    • #505250
      D
      DendulkaN
      Účastník

      Sáhla bych po něčem přírodním, co nebude vlasy tolik zatěžovat jako je tomu u drogérkových produktů 😉

    • #501174
      k
      katkakatule
      Účastník

      Skvělej účinkojou přípravky od head and beard, přítel používá jejich šampon, starter sprej a derma roller a vlasy mu krásně rostou a houstnou, a taky to moc hezky voní 🙂

  • #496411
    n
    nanna
    Účastník

    Ten kopřivovej šampon taky používám a je fakt super

  • #496337
    m
    milka8
    Účastník

    Určitě je lepší přírodní, já teď četla že běžný šampony na lupy paradoxně obsahují složky, který pokožku naopak vysušujou a dráždí…

  • #496277
    t
    tana.hadkova
    Účastník

    Vypadá to moc dobře, už mám barvu objednanou tak jsem na to zvědavá, děkuju za tip

  • #495386
    t
    tana.hadkova
    Účastník

    Máte někdo zkušenost s přírodníma barvama na vlasy? Chtěla bych zkusit něco šetrnějšího, ale zase ne přímo jenom barvící šampon protože potřebuju zakrýt šediny a nechci aby se mi barva za chvíli vymyla

    • #495493
      S
      SarkaKiska
      Účastník

      Zkuste barvy Herbatint, koukněte na stibio.cz, neobsahují amoniak atd. a výborně drží a kryjou

    • #495417
      j
      jancajanicka
      Účastník

      To bych takovou barvu taky ráda zkusila.

  • #495356
    m
    michaela77
    Účastník

    Doporučíte nějaký čistě přírodní šampon na lupy?

  • #493977
    h
    hancanov
    Účastník

    Mně moc pomohl tenhle doplněk stravy https://vitaslife.cz/product/msm-prasek-230g/ zkuste se na to podívat, mám po něm fakt lepší vlasy, nehty i pokožku. Navíc má celkově skvělej přínos pro tělo

  • #493753
    i
    irishanova
    Účastník

    Používám vlasovou kosmetiku jenom od Philip Martins, který má vlasovou péči bez sulfátů, silikonů apod prostě bez toho, co vlasy zatěžuje.

    • #493937
      J
      JaninaR
      Účastník

      To je nějaká nová značka ?

      • #494443
        i
        irishanova
        Účastník

        Nová ne, jsou na trhu už nějakou dobu. Je to Italská značka přírodní kosmetiky a když se podíváš na hairshop.cz tak tam najdeš celkovou nabídku všeho, co tato značka má. Doporučuju od něj vyzkoušet víc než vlasovou péči.

  • #473931
    A
    Adelinda
    Účastník

    Tak moc děkuji za tip. Objednala jsem si šampon i pro sebe 🙂

  • #473921
    M
    MájinkaS
    Účastník

    <p style=“margin: 0px; font-stretch: normal; font-size: 11px; line-height: normal; font-family: Calibri; color: #000000;“>Kupuju ji tady http://bit.ly/2JyVZA8. Najdete tam i potřebné info.</p>

  • #473874
    A
    Adelinda
    Účastník

    <p style=“margin: 0px; font-stretch: normal; font-size: 11px; line-height: normal; font-family: Calibri; color: #000000;“>Pošlete mi odkaz, kde bych si mohla přečíst víc informací prosím? Případně prosím o tip, kde se dá objednat.</p>

  • #473804
    V
    Viola_S
    Účastník

    Zdravím, o značce Maria Nila jsem už taky slyšela. Moc mi ji chválila kadeřnice, takže si ji nejspíš pořídím od Ježíška.

  • #473736
    M
    MájinkaS
    Účastník

    Zdravím, nedávno jsem narazila na kvalitní šampon od značky Maria Nila. Je to funkční a veganská vlasová kosmetika, která není testována na zvířatech a výroba produktů je kompenzována přírodě.

  • #473733
    A
    Adelinda
    Účastník

    Zdravím, doporučíte mi kvalitní šampon? Ne z drogerie, díky. Chtěla bych ho jako dárek.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist