Kvalitní šampon

Femina.cz > Fóra > Krása > Kvalitní šampon

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel A Adelinda a poslední změna proběhla před 1 měsícem.

• Autor
    A
    Adelinda
    Účastník

Tak moc děkuji za tip. Objednala jsem si šampon i pro sebe 🙂

M
    MájinkaS
    Účastník

<p style=“margin: 0px; font-stretch: normal; font-size: 11px; line-height: normal; font-family: Calibri; color: #000000;“>Kupuju ji tady http://bit.ly/2JyVZA8. Najdete tam i potřebné info.</p>

A
    Adelinda
    Účastník

<p style=“margin: 0px; font-stretch: normal; font-size: 11px; line-height: normal; font-family: Calibri; color: #000000;“>Pošlete mi odkaz, kde bych si mohla přečíst víc informací prosím? Případně prosím o tip, kde se dá objednat.</p>

V
    Viola_S
    Účastník

Zdravím, o značce Maria Nila jsem už taky slyšela. Moc mi ji chválila kadeřnice, takže si ji nejspíš pořídím od Ježíška.

M
    MájinkaS
    Účastník

Zdravím, nedávno jsem narazila na kvalitní šampon od značky Maria Nila. Je to funkční a veganská vlasová kosmetika, která není testována na zvířatech a výroba produktů je kompenzována přírodě.

A
    Adelinda
    Účastník

Zdravím, doporučíte mi kvalitní šampon? Ne z drogerie, díky. Chtěla bych ho jako dárek.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist