Kvalitní batoh

Femina.cz > Fóra > Cestování > Kvalitní batoh

Zvolené téma obsahuje celkem 18 odpovědí. Do diskuze (15 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel A Alecca a poslední změna proběhla před 11 hodinami, 12 minutami.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517382
    P
    Polinko
    Účastník

    Když jsme u toho cestovatelskýho vybavení… 😀 Chci se zeptat, jaké boty na výlety máte nejraději? Já chodím v BF botách. Je to pro mě opravdu velmi pohodlné a jsem spokojená. Přechod byl sice náročný, ale to asi víte 😀 No, nicméně… K věci 🙂 Chci investovat do kvalitní BF obuvi. S jakou máte zkušenost? Já jsem se dívala na https://barefootsaltic.cz/ a ty se mi teda líbí moc. Budu ráda za info, jak jste spokojeny… Díky moc.

    • #518124
      M
      Micha-ella
      Účastník

      taky ted řeším boty, bf co jsem měla mám rozbité…podešev nezvládl moji poslední turu 😀 tak bych zainvestovala do kvalitních, ty co jsem měla byly takové levne, první botky jako pokus,zda mi sednou a zvykla jsem si poměrně rychle,ale ta výdrž a kvalita nic moc…taky je berete na dlouhé tereny? nebolí vás pak paty?

      • #518220
        A
        Alecca
        Účastník

        <span style=“color: #000000; font-size: 10pt; font-family: Montserrat, Arial; text-align: center;“ data-sheets-root=“1″ data-sheets-value=“{"1":2,"2":"no tak u bf saltic bud v klidu 🙂 u mě zvládly všechny moje výlety a to se plahočím po horách apod a kdyby náhodou, oni ej přímo vyrábí a podešev ti vymění. tam se právě investice vyplatí,že to boty vydrží fakt roky a roky"}“ data-sheets-userformat=“{"2":13183,"3":{"1":0},"4":{"1":2,"2":16777215},"5":{"1":[{"1":2,"2":0,"5":{"1":2,"2":0}},{"1":0,"2":0,"3":3},{"1":1,"2":0,"4":1}]},"6":{"1":[{"1":2,"2":0,"5":{"1":2,"2":0}},{"1":0,"2":0,"3":3},{"1":1,"2":0,"4":1}]},"7":{"1":[{"1":2,"2":0,"5":{"1":2,"2":0}},{"1":0,"2":0,"3":3},{"1":1,"2":0,"4":1}]},"8":{"1":[{"1":2,"2":0,"5":{"1":2,"2":0}},{"1":0,"2":0,"3":3},{"1":1,"2":0,"4":1}]},"9":1,"11":4,"12":0,"15":"Montserrat","16":10}“>no tak u bf saltic bud v klidu 🙂 u mě zvládly všechny moje výlety a to se plahočím po horách apod a kdyby náhodou, oni ej přímo vyrábí a podešev ti vymění. tam se právě investice vyplatí,že to boty vydrží fakt roky a roky</span>

    • #517711
      J
      Janicaa
      Účastník

      <span style=“color: #000000; font-family: Arial; font-size: 13.3333px;“>ahoj já už je mám rok..mám zimní ty jsou teploučky, až mě překvapila ta hřejivost a jaký sníh zvládnou a ted nosím jarní outdoorové a zase spokojenost 🙂 navíc je super, že mění prošlapane podrážky,což prodlužuje životnost a investice se vyplatí, za mě dobrá volba</span>

  • #516603
    s
    simona.vrbova
    Účastník

    Mám nový batoh z Decathlonu a úplně postačuje.

  • #514646
    k
    katkakatule
    Účastník

    Já koukala po tomhle https://baagl.cz/products/city-batoh-rpet-vinovy do letadla, máte někdo odzkoušený?

    • #514703
      S
      Stellinka22
      Účastník

      Nemám přímo tenhle, ale od baaglu jsme kupovali dceři do školy a kvalita je fajn, záda jsou pevná a batoh lehký, takže za nás dobrý.

  • #514560

    Amazon je můj nejdůvěryhodnější zdroj pro nákup produktů, které používám. Jejich politika je velmi uklidňující. mr mine

  • #506844
    j
    jancajanicka
    Účastník

    A kupoval jste někdo batoh na notebook?

    • #506891
      b
      barcca
      Účastník

      Jojo já jsem tam dceři vybrala právě i na notebook a vypadá moc dobře a bytelně 😉

  • #506747
    b
    barcca
    Účastník

    Já letos koupila manželovi a dceři batohy pod stromeček, taky jsem vybrala tady a myslím že vypadají fakt suprově.

  • #501809
    n
    nanna
    Účastník

    Určitě koukněte na ty https://www.nejkufry.cz/batohy/ věřím že vyberete, já mám odtud dva jsem maximálně spokojená 😉

    • #503023
      m
      marianana
      Účastník

      Skvělej tip díky, mají moc hezkej výběr a vypadají ty batohy opravdu kvalitně

      • #503443
        n
        nanna
        Účastník

        Fakt jsou, ten jeden už mám asi čtyři roky a pořád je jako novej a to ho nosím celkem často.

        • #503549
          m
          marianana
          Účastník

          Už mám objednávku na cestě tak jsem zvědavá co přijde, ale takhle to vypadá fakt dobře

          • #506807
            n
            nanna
            Účastník

            Jojo mně se líbí že mají fakt věci od kvalitních značek a zároveň velký výběr a dobrý ceny.

  • #501743
    m
    michaela77
    Účastník

    Taky budu ráda za doporučení…

  • #500968
    S
    SarkaKiska
    Účastník

    Sdílejte e-shopy kde koupit kvalitní batoh, který opravdu vydrží. Dívala jsem se na nejkufry.cz máte někdo zkušenost?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist