Krmivo pro psy

Femina.cz > Fóra > Zábava > Krmivo pro psy

Zvolené téma obsahuje celkem 23 odpovědí. Do diskuze (18 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel B Bedriška Malá a poslední změna proběhla před 8 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #512878
    P
    Petran.
    Účastník

    Záleží na tom jaké granule kupujete, my bereme kvalitní od Rawbark. Kde je dle mého všechno potřebné, od kvalitního masa přes minerály, vitamíny, zeleninu, ovoce…Maximálně občas beru lososový olej od nich, který dávám teda i kočkám. 🙂

    • #513147
      B
      Bedriška Malá
      Účastník

      Ty neznám. Jen syrové maso? To je ale tvořeno hodně vodou, takže když se použije do granulí, tak ho tam procentuálně taky moc nezůstane. Olej je jaký? Přemýšlela jsem že bych na podzim koupila.

      • #513198
        P
        Petran.
        Účastník

        Beru tento https://rawbark.cz/produkt/lososovy-olej/ je super na srst i další věci. 🙂 A je fakt kvalitní. A co se týče masa tak ano máte pravdu, ale proto ho dávají tolik, aby bylo v celkovém množství 50% na váhu granulí. 🙂 Super mají i pamlsky. 🙂

        • #513234
          B
          Bedriška Malá
          Účastník

          Děkuji moc. Olej vypadá dobře i cenově. Pamlsky teda super a koukala jsem i na granule. Něco jsem si o firmě zjišťovala a vypadá to dobře. Ukážu ještě manželovi a možní vyzkoušíme. 🙂 Olej a pamlsky ale určitě vemu. 🙂

  • #507437
    a
    adullkahron
    Účastník

    Dáváte ke krmivu i nějaké doplňky nebo krmivo obsahuje veškeré živiny a není to potřeba?

  • #505488

    beltidiotic
    Účastník

    Choosing the suitable and nature foods for them is the best way! tunnel rush

  • #503508
    V
    VeveruškaP
    Účastník

    To mě by zajímaly granule od Slovakia Farma. Jak na tom jsou? Co říkáte na složení?

    • #504241
      D
      DendulkaN
      Účastník

      Složení je tam perfektní. Granule obsahují jejich sušené maso, žádné moučky a chemii. Kde mají super výběr je kralovstvikrmiv.cz. Co máš za rasu? 🙂

      • #506265
        M
        MarkyMala
        Účastník

        Mají oni i granule pro štěňátka? Příští týden si vezeme štěnátko domů, tak chci být maximálně kvalitně připravena 🙂

      • #504327
        V
        VeveruškaP
        Účastník

        Máme staforda, tak bych mu ráda kupovala kvalitní a výživné granule, protože je hodně aktivní, tak ať má z čeho brát.

        • #505253
          D
          DendulkaN
          Účastník

          Mají teď nově i lisované granule, tak bych klidně sáhla po nich 🙂

          • #506199
            V
            VeveruškaP
            Účastník

            už na nich nějakou dobu jsme a jeví se zatím dobře https://www.kralovstvikrmiv.cz/p/lisovane-hypoalergenni-granule-slovakia-farma-farmarsky-dvor-26-14-20-2-kg

  • #502835
    i
    irishanova
    Účastník

    Prosím pěkně, nedoporučily by jste mi podložky na čůrání pro štěndo? 🙂

    • #502975
      K
      Kryska
      Účastník

      Tady tyto jsou super na naučení 🙂 https://www.levnepleny.cz/nappy-podlozky-pro-stenata-pleny-40x60cm-10-ks/

      • #503571
        J
        JaninaR
        Účastník

        Taky objednávám ty přes levné pleny a jsou dobré. Neprosakují a máš na výběr z více velikostí.

  • #459620
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Při výběru granulí je hrozně důležité sledovat jejich kvalitu, složení a dále to pak porovnávat i s cenou. A všechny tyto aspekny jsou poitivní práě u granulebardog. Čili za mě ano, kupovat.

    • #460676
      A
      Alecca
      Účastník

      A po jak starého pejska ty granule kupujete? Jsou vhodné i pro štěnátka?

  • #457722
    v
    vendullkop
    Účastník

    Já co se vaření týče zkušenost taky nemám, kupujeme hlavně granule a občas za odměnu nějaký ty pamlsky jako motivaci na procházku, nebo konzervy, aby byl hodnej doma – za ty by udělal cokoli 😀

  • #457606

    Já kupuji pouze granulky a dávám mu různé odměny, když jsme třeba na cvičáku atp., vařit jsem mu nezkoušela a ani to nemám v plánu

  • #457552

    Já krmím pouze granulemi, konkrétně máme tyhle Brit Premium by Nature pro starší pejsky https://www.krmivo-brit.cz/cs/produkty/psi/brit-premium-by-nature-senior-l-xl + občas koupíme i nějakou jejich konzervu. Jinak co se vaření týče, tak to téměř nikdy. Rozhodně si ale nemyslím, že by pejskovi vařená strava chyběla… vypadá spokojeně, chutná mu, srst hebká, takže za nás takhle velká spokojenost 🙂

  • #457491

    Ahoj, když už je tu diskuze na téma pejsků, chtěla bych se zeptat – jak krmíte? Spolíháte se pouze na granule, nebo třeba někdy vaříte, krmíte konzervami atp.? Předem díky moc.

  • #456842
    L
    Lilianna
    Účastník

    Cauky, chtěla bych se zeptat. Na netu jsem si hledala, kde objednám granule pro našeho knírače. Narazila jsem na pro mě zatím neznámou značku – https://www.granulebardog.cz/granule-pro-psy. Máte někdo s touto značkou krmiva zkušenosti? Jak jste spokojeni? Prosím o vaše zkušenosti.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist