Kosmetika na vrásky

Femina.cz > Fóra > Krása > Kosmetika na vrásky

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel k karolina.ka95 a poslední změna proběhla před 2 dny, 11 hodinami.

• Autor
    m
    michala69
    Účastník

Možná se budu ptát hloupě, ale nevíte jestli ty bio krémy jsou víc účinné než ty klasické, které obsahují všechno bez jakéhokoliv omezení ?

D
    DenisaVolna
    Účastník

Dobrý den, děkuji za inspiraci, zrovna hledám nějaký přípravek na vyhlazení vrásek. PLASMAkosmetiku určitě vyzkouším, má výborné recenze!

t
      ter.smetanova
      Účastník

Mohu vám doporučit přípravek, který jsem před pár měsíci vyzkoušela a beru ho dodnes.. původně byl myšlen na vlasy se kterými bojuji už delší dobu. Hlavně tedy vypadávání. S tim mi pomohl dost slušně. Až po objednání jsem ale zjistila, že pomáhá i s pletí a tam jsou vidět největší rozdíly. Po cca 3 měsících užívání mám pleť mnohem více vyhlazenou. Vrásky se opravdu vyhladily a jsou mnohem méně viditelné. To samé pupínky, které se jednou za čas objeví.. Určitě doporučuji aspoň na zkoušku. Je to přípravek https://www.vlasimo.cz/ ale chce to používat déle než měsíc, pak jsou výsledky už viditelné.

A
    Adelinda
    Účastník

Zdravím, ano – mrkněte tady https://www.plasmakosmetika.cz. Najdete tam hodně informací a můžete si tam kosmetiku rovnou objednat.

V
    VandaS
    Účastník

Dobrý den, o kosmetice jsem ještě neslyšela, nemáte odkaz, kde bych si o ní přečetla víc informací? Děkuji.

A
    Adelinda
    Účastník

Dobrý den, kosmetiku používá kolegyňka v práci, zrovna minulý týden o ní mluvila a moc ji chválila. Je pravda, že má vyplejší pleť a vypadá dobře 🙂 Takže o ní sama uvažuji.

V
    VandaS
    Účastník

Zdravím, kamarádka mi doporučila PLASMAkosmetiku na vrásky, nemáte s ní osobní zkušenost? Děkuji.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist