Kosmetika na vrásky

Femina.cz > Fóra > Krása > Kosmetika na vrásky

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  lenka3kubin@seznam.cz a poslední změna proběhla před 4 měsíci, 2 týdny.

• Autor
    m
    michala69
    Účastník

Možná se budu ptát hloupě, ale nevíte jestli ty bio krémy jsou víc účinné než ty klasické, které obsahují všechno bez jakéhokoliv omezení ?

D
    DenisaVolna
    Účastník

Dobrý den, děkuji za inspiraci, zrovna hledám nějaký přípravek na vyhlazení vrásek. PLASMAkosmetiku určitě vyzkouším, má výborné recenze!

t
      ter.smetanova
      Účastník

Mohu vám doporučit přípravek, který jsem před pár měsíci vyzkoušela a beru ho dodnes.. původně byl myšlen na vlasy se kterými bojuji už delší dobu. Hlavně tedy vypadávání. S tim mi pomohl dost slušně. Až po objednání jsem ale zjistila, že pomáhá i s pletí a tam jsou vidět největší rozdíly. Po cca 3 měsících užívání mám pleť mnohem více vyhlazenou. Vrásky se opravdu vyhladily a jsou mnohem méně viditelné. To samé pupínky, které se jednou za čas objeví.. Určitě doporučuji aspoň na zkoušku. Je to přípravek https://www.vlasimo.cz/ ale chce to používat déle než měsíc, pak jsou výsledky už viditelné.

A
    Adelinda
    Účastník

Zdravím, ano – mrkněte tady https://www.plasmakosmetika.cz. Najdete tam hodně informací a můžete si tam kosmetiku rovnou objednat.

V
    VandaS
    Účastník

Dobrý den, o kosmetice jsem ještě neslyšela, nemáte odkaz, kde bych si o ní přečetla víc informací? Děkuji.

A
    Adelinda
    Účastník

Dobrý den, kosmetiku používá kolegyňka v práci, zrovna minulý týden o ní mluvila a moc ji chválila. Je pravda, že má vyplejší pleť a vypadá dobře 🙂 Takže o ní sama uvažuji.

V
    VandaS
    Účastník

Zdravím, kamarádka mi doporučila PLASMAkosmetiku na vrásky, nemáte s ní osobní zkušenost? Děkuji.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist