Kosmetika Iuvenio

Femina.cz > Fóra > Krása > Kosmetika Iuvenio

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel S SarkaKiska a poslední změna proběhla před 1 rokem, 7 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #503518

    kvapik
    Účastník

    A co od nich všechno užíváte? Máte všechno od nich nebo to kombinujete ještě s něčím?

    • #503710
      S
      SarkaKiska
      Účastník

      Já mám všechno na pleť jenom od nich, přijde mi že se to vzájemně všechno podporuje a je to tak účinnější, navíc mi to fakt moc vyhovuje.

  • #503208
    S
    SarkaKiska
    Účastník

    Mně se na Iuvenio právě líbí, že netestuje na zvířatech, tak jsem jí našla a teď už bych jí za nic nevyměnila, neuvěřitelně se mi po ní zlepšila pleť 🙂

  • #503097

    Taky mám ráda přírodní kosmetiku a zatím mi nejvíc vyhovuje značka Maremma Officinalis, kterou si objednávám přes elabela.cz kde mají jenom přírodní produkty.

    • #503119
      J
      Jarka50
      Účastník

      Taky ráda nakupuju kosmetiku z tohoto eshopu. Miluju přírodní kosmetiku a hlavně ráda podpořím značku, která netestuje na zvířatech.

  • #503011
    k
    katkakatule
    Účastník

    Je výborná, mně se po ní až neuvěřitelně zjemnily vrásky. Měla jsem hodně kolem očí a je to teď asi půl roku co jí používám a úplně velký rozdíl teď..

  • #502711
    K
    Kandina
    Účastník

    Holky, díky za inspiraci – co jsem procházela různé diskuze, kosmetika Iuvenio se hodně chválí, tak ji taky vyzkouším 🙂

  • #502508
    E
    Esterinda
    Účastník

    Používám od nich kompletní rutinu, takže kupuju čistící gel Urban, na to essenci fresh, pak sérum NANO, krém Calm. Teď testuju i nový peeling Restart, zatím taky spokojenost.

  • #502441
    H
    Hanička45
    Účastník

    Napíšete prosím ještě jaké konkrétní produkty používáte a jsou dobré?

  • #502311
    E
    Esterinda
    Účastník

    Ahoj, mají super kosmetiku. Zkoušela jsem už hodně značek a i daleko dražších, ale Iuvenio má fakt skvělé produkty a pleť mám konečně krásnou.

  • #502229
    H
    Hanička45
    Účastník

    Dobrý večer, nemáte někdo zkušenost s českou kosmetikou Iuvenio? Jaké jsou jejich produkty?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist