Konopné masti

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Konopné masti

Zvolené téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel h hancanov a poslední změna proběhla před 2 roky, 10 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #487315
    h
    hancanov
    Účastník

    Tu kosmetiku Seni care s ureou mi před časem doporučili v lékárně a jsem taky moc spokojená.

  • #486943
    n
    nanna
    Účastník

    Tak musím říct, že ta emulze je fakt skvělá. Hned mi uleví od svírání a svědění a vydrží mi to tak po namazání dlouho, už se s ní mažu přes týden a jsem moc spokojená, snad to vydrží.

  • #486474

    kvapik
    Účastník

    Močovina je na hodně suchou kůži dobrá, to mám vyzkoušený

    • #486597
      n
      nanna
      Účastník

      Tak já to zkusím, jsem na to zvědavá.

    • #486532
      j
      jancajanicka
      Účastník

      Já toho zkusila hodně, ale tohle jediný snesu na denní používání a fakt mi to vyhovuje a pomáhá.

  • #486407
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Mně na ekzematickou kůži hodně pomáhá tahle emulze s ureou https://www.care4you.cz/x8773/seni-care-hydratacni-telova-emulze-pro-suchou-pokozku-a-500-ml

  • #485949
    m
    michala69
    Účastník

    Narazila jsem na značku Carun, taky mají konopné mastičky tak by mě zajímalo jestli s ní nemáte některá zkušenost ?

    • #486348
      i
      irishanova
      Účastník

      Koupila jsem si tu mastičku na základě doporučení a díky za něj, protože se mi po něm o dost zlepšil ekzém.

  • #463964
    g
    gys22231
    Účastník

    Taky tuhle mastičku z konopí používám a velice mi pomáhá.Ekzém mi krásně mizí.

  • #463499
    c
    cwa12214
    Účastník

    Ahoj používáte někdo nějakou mastičku na lupénku co obsahuje konopí?Máte s tím někdo nějaké kladné zkušenosti?Ráda bych si nějakou pořídila a zbavila se tak lupénky.

  • #460505
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Pěkný den, ráda bych znala vaše názory na konopné mastičky. Pomáhají vůbec? A s jakou máte nejlepší zkušenosti?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist