Kolagen – máte zkušenosti?

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Kolagen – máte zkušenosti?

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  danina22 a poslední změna proběhla před 1 měsícem, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517684

    danina22
    Účastník

    Od nezestarni.cz mám živý kolagen s dračí krví a taky perfektní krém na ruce s kolagenem a musím říct, že lepší kosmetika mi pod rukama ještě neprošla. Přírodní složení a je to obojí neuvěřitelné účinné, regeneruje, omlazuje, vyhlazuje..paráda.

  • #517456
    K
    Kikiča
    Účastník

    Před pár měsíci jsem začala s užíváním wecare beauty, který obsahuje nejen kolagenní peptidy, ale i vitamín C a kyselinu hyaluronovou. Někde jsem slyšela, že kolagen by měl být v kombinaci s vitamínem C, aby byl dostatečně účinný. Pozitivní změnu vidím na pleti, kdy se mi nedělají nové vrásky a ty stávající jsem míň hluboké.

  • #514781
    t
    tana.hadkova
    Účastník

    Já jsem toho zkusila víc, ale opravdové výsledky jsem viděla teprva co jsem začala užívat tenhle živý kolagen https://nezestarni.cz/e-shop/doplnky-stravy/inventia/invita-skin-beauty-plus-koenzym-q10-lyofilizovany-hydrat-ziveho-kolagenu-60-kapsli.html byla jsem z toho tak nadšená, že jsem si koupila i Kolagen Face. Nejen že mi úžasně omládla pleť, mám ji pevnou, vyhlazenou (dokonce mi zmizely i jizvičky po akné), ale mám i hezčí vlasy a přestaly mě konečně bolet klouby. Četla jsem jak to chválil pan docent Měšťák a opravdu se mi to potvrdilo.

  • #513370
    D
    Danka.m
    Účastník

    Já souhlasím, taky užívám Orcacollagen déle než rok. Porovnávala jsem x kolagenů a vyhrál u mě Orcacollagen, protože je plný účinných látek, díky členství je nejdostupnější na trhu a výborně chutná. Tady máte odkaz na jejich stránky http://www.orcacollagen.cz

  • #513349

    Pastelkka
    Účastník

    Tipy na nějaké antioxidanty? Prý jsou lepší než kolagen.

  • #513291
    E
    EllinkaSam
    Účastník

    Já teda nevím jaký kolagen jsi zkoušela, ale já mám členství u Orcacollagen a cena je na kolagen výborná, mám slevu díky členství a dopravu zdarma, navíc se nemusím o nic starat. A účinky jsem na sobě viděla už po 14 dnech užívání. Skvěle funguje na vrásky, pleť mám hydratovanější a vlasy a nehty pevné a kvalitní.

  • #513226
    S
    Samnionka
    Účastník

    Zdravím, já jsem jeden kolagen zkoušela a neviděla jsem žádný efekt 🙁 Navíc mě stá plno peněz.

  • #513223
    B
    Blacka
    Účastník

    Dobrý den, maminky – zkoušela jste některá kolagen? Viděla jste na sobě nějaké účinky?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist