Kolagen

Femina.cz > Fóra > Krása > Kolagen

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel S Sonia.Cer a poslední změna proběhla před 1 rokem, 3 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #507416
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    Já jsem si kvůli vlasům a nehtům koupila vitamíny od denatury, tak jsem zvědavá jestli to časem poznám.

  • #506877
    E
    EllinkaSam
    Účastník

    Moc díky za komentář a doporučení na OrcaCollagen. Líbí se mi složení i jejich členství a překvapila mě i cena, takže jsem ho hnrd objednala.

  • #506769
    K
    Klára29
    Účastník

    To je pravda, taky jsem kolagen vybírala dlouho a jak píše Blacka – důležité je vybrat dobře. Mě se nejlépe osvědčil prémiový Orcacollagen. Má výbornou chuť, obsahuje hodně účinných látek a hlavně na sobě vidíte výsledky už po 14 dnech. Mám krásnější pleť, pevné nehty a kvalitnější vlasy. Navíc díky členství se vše generuje za mě – objednávka, strhnou se penízky a přijde mi domů balíček 🙂 Tady máte odkaz na jejich stránky https://www.orcacollagen.cz/ najdete tam víc informací.

  • #506690
    B
    Blacka
    Účastník

    Určitě se podívejte na složení – je lepší koupit kolagen, který obsahuje více účinných látek (včetně vit. C) a je hydrolyzovaný, tedy nejúčinnější.

  • #506680
    E
    EllinkaSam
    Účastník

    Dobrý večer, chtěla bych si koupit dobrý kolagen, ale je jich na trhu tolik, že nevím který vybrat? Poradíte?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist