Klinika IVF Zlín

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Klinika IVF Zlín

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel e emakrul a poslední změna proběhla před 9 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #512484
    e
    emakrul
    Účastník

    Já ano. a naštěstí pozitivní :-))) Zadařilo se nám díky umělému oplodnění. Vzpomínám na kliniku ráda, protože tam všichni byli moc milý a celkový dojem na mě klinika ivf zlín zanechala dobrý.. Opravdu ví co dělají a dělají to dobře 🙂

  • #511392

    Osobní zkušenost s touhle klinikou mám, a díky za to že jenom dobré 🙂 Jsem za ně moc ráda co dělají, protože nám opravdu moc pomohli.. díky umělému oplodnění mám krásné děti.. bez toho by to nešlo a neměla je :-)))

  • #510654

    Byla jsem tam na umělém oplodnění a naštěstí se podařilo napoprvé a díky nim mám vytoužené dítě 🙂

  • #502794
    l
    luciosek415
    Účastník

    S manželem se tam chystáme, byla mi tato klinika velmi doporučovaná a aji co jsem četla recenze a hodnocení apod tak opravdu se jeví jako nejlepší 🙂

  • #499422
    E
    EvaJasan
    Účastník

    Taky kliniku 100% doporučuji. Nám se u nich zadařilo IVF před dvěma roky a malý teď měl rok, takže je všechno tak, jak má být 🙂

  • #499409
    e
    emakrul
    Účastník

    Na klinice IVF Zlín byla ségra a pomohli jí tam k miminku 🙂 Snažili  se s manželem dlouho a byli i na jiné klinice a pořád nic, až ve Zlíně jim pomohli 🙂

  • #499329
    K
    Klára29
    Účastník

    Na klinice IVF Zlín byla na IVF i kamarádka a zadařilo se jim napoprvé. Co vím, tak tam byli moc spokojení.

  • #499260
    D
    Danka.m
    Účastník

    Jsou výborní, já mám osobní zkušenost s klinikou https://www.ivf-zlin.cz/ S manželem jsme tam podstoupili IVF před půl rokem a těšíme se konečně na miminko. A to jsme se snažili několik let a byli na několika klinikách.

  • #499180
    S
    Salminka
    Účastník

    Zdravím, dostala jsem doporučení na kliniku ivf-zlin.cz, že jsou dobří na umělé oplodnění. Nemáte někdo osobní zkušenost?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist