Kimchi

Femina.cz > Fóra > Vaření > Kimchi

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel i irishanova a poslední změna proběhla před 2 roky, 9 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #486201
    i
    irishanova
    Účastník

    Je to korejská národní specialita. Pikantní křupavý salát připravený z nakládané a fermentované (kvašené) zeleniny a dalších ingrediencí. Jedná se o jednu z pěti nejzdravějších potravin světa, takže se ani nedivím, že Korea je na tom nejlépe vzhledem ke covid situaci, protože když jsem si přečetla, na co všechno to má vliv, tak kimči pravidelně jím také.

    • #486221

      Děláš si ho sama doma nebo si ho kupuješ ? Dívala jsem se na recept, nevypadá to složitě, ale přece jenom bych chtěla vědět, jak by to mělo chutnat.

      • #486286
        i
        irishanova
        Účastník

        Já si ho kupuju. Hrozně mi chutná, takže se mi moc nechce pouštět do vlastní výroby, bůh ví jak by to dopadlo. Kdyby si ho chtěla taky vyzkoušet, tak se podívej tady na ten eshop https://www.kimchiclub.cz/eshop/4-kimchi a když se tam zaregistruješ, tak máš pak i různé výhody

        • #487294

          Bojím se trochu toho aroma, aby to nebylo cítit po celé lednici :/

          • #487772
            i
            irishanova
            Účastník

            No nevím jak to mají jinde, ale pokud si ho budeš objednávat z kimchiclub tak to kimči mají ve skleněných sklenicích s uzávěrem, tak u toho bych neměla obavy 🙂

  • #486183
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Co to prosím vás je ?

  • #486165

    Prosím pěkně, nenašla bych tu někoho se zkušeností s kimchi ? Ráda bych se o tom dozvěděla víc  a taky by mě zajímalo jestli je lepší si ho dělat doma nebo je lepší kupované ?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist