Kde clip in

Femina.cz > Fóra > Móda > Kde clip in

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel l leoneska a poslední změna proběhla před 2 roky, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #492743
    l
    leoneska
    Účastník

    Výborný tip skočit si k nim na pobočku a domluvit se a nechat si odborně poradit.

  • #492641
    z
    zuzuša
    Účastník

    Byla jsem přímo na pobočce vlasy-k-prodlouzeni. Odborně mě poradili a vybrala jsem se metodu Tape.

  • #492548
    l
    leoneska
    Účastník

    Mají v nabídce víc metod k prodloužení vlasů, kterou jste zvolila?

  • #492289
    z
    zuzuša
    Účastník

    Vlasy jsem si prodlužovala s materiálem od http://www.vlas-k-prodlouzeni.cz. Jsem moc spokojená.

  • #483816
    m
    michala69
    Účastník

    S výběrem vlasů by vám měla poradit kadeřnice a až potom byste měly vybírat odkud vlasy objednat, protože těch vlasů je spoustu 😉

  • #482544
    L
    Lilianna
    Účastník

    Mám od nich tyto clipy https://www.clip-in-vlasy.eu/product/clip-in-pricesky-51cm-prave-lidske/clip-in-vlasy-51cm-tmave-hneda-/9 a jsou super. Moc hezké clipy, jsou z pravých vlasů, takže se mi super udržují a taky upravují. Jaké jste vybraly vy?

  • #481909
    M
    MakMak
    Účastník

    No, jako krom kvality se ten materiál projeví na tom, že clipy z pravých vlasů se upravují úplně stejně, jako tvoje vlasy. Takže do účesu super. A právě clip in vlasy.eu ty clipy z pravých vlasů mají.

  • #480918
    z
    zralok.85
    Účastník

    Tam na tom clip-in-vlasy.eu prodávají clipy z pravých vlasů? A v čem je rozdíl? Co cena, promítne se ta kvalita na ceně?

    • #481089
      A
      Alecca
      Účastník

      Jojo, tam mají právě ty clipy mají z pravých vlasů. A ano, je v tom rozdíl a docela podstatný… Clipy z pravých vlasů jsou kvalitní, vydrží, perfektně se udržují. Do umělých vlasů bych neinvestovala…

      • #481668
        z
        zralok.85
        Účastník

        Aha, super, díky moc za info 🙂 Já jsem už na ten shop psala 🙂 Jsou moc ochotní. Domlouváme se na to, co koupit, aby mi to sedlo 🙂

  • #480512
    M
    MakMak
    Účastník

    Jojo, určitě z pravých vlasů. Jiný nekupuj. Jen tyto jsou kvalitní, vydrží ti a navíc se s nimi dá super manipulovat. Upravuješ je jako svoje vlasy. Já jsem clipy z pravých vlasů koupila na clip-in-vlasy.eu a doporučuju.

  • #480503
    z
    zralok.85
    Účastník

    Ahoj holky, měla bych dotaz… Chci si koupit clip in vlasy. Jen ale nevím, kde. Chci kvalitu, čili rozhodně clipy z pravých vlasů. Jinak prosím taky o info, jak vybrat správný odstín. Díky moc.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist