Kávovar

Femina > Fóra > Bydlení > Kávovar

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (6 hlasů) se naposledy zapojil uživatel M Misanecek a poslední změna proběhla před 3 týdnů, 2 dny.

• Autor
    M
    MakMak
    Účastník

Jasně, že je na trhu několik značek, ale ta Jura je prostě na trhu jednička. To si potvrdí prakticky každý odborník. Hele, zavolej třeba do toho shopu – https://www.shop-jura.cz/kontakty a pokud máš nějaké dotazy, tak oni ji je tam zodpoví 🙂

M
      Misanecek
      Účastník

Nooo, dobrá volba… A ty jo, on stojí jen 18 tisíc, jo? Já jsem měla za to, že tyhle kávovary jsou drahy… :-O

l
      libuse86
      Účastník

Aha, vidíš, děkuju moc za radu, to určitě udělám 🙂

M
        MakMak
        Účastník

Jj, a dej mi pak vědět, jaký sis vybrala ebo teda spíš, jaký ti poradil.

M
    Misanecek
    Účastník

Holky a ta Jura se vám jeví jako nejlepší volba? Já jen že dneska je už docela dost značek v nabídce…

B
    Belusha
    Účastník

Ahoj, já na drahé kávovary nejsem. Babička mi zamlada vařívala kávu v téhle konvičce https://eshop.tescoma.cz/kavovar-paloma-3-salky a od té doby vařím kávu doma jenom v tomhle 🙂

L
    Lilianna
    Účastník

My jsme si pořídili tento – https://www.shop-jura.cz/e-shop/domaci-kavovary/impressa-serie-f Ale něco ti řeknu, tohle je hodně individuální… Nech si poradit odborníkem. Náme tento kávovar pomohl vybrat pan Škrha. To je odborník na kávovary 🙂 Kontakje na webu Jura.

z
      zvonilka
      Účastník

Takže myslíš, že tam můžu normálně zavolat a on mi poradí? Jak fakt by se mi to šiklo, ptž já vůbec nevím :/

L
        Lilianna
        Účastník

Jasně, že ano 🙂 On je tam od toho. Vážně se neboj, normálně mu zavolej, on ti ochotně poradí.

z
    zvonilka
    Účastník

Ahoj všem, jak se tváříte na kávovar do kuchyně? Jaký je nejlepší? Nabídka je široká, tak abych vybrala dobře… Děkuji.

l
    libuse86
    Účastník

je tu prosím někdo, kdo by mi doporučil opravdu kvalitní kávovar, co vydrží a umí vynikající kávu. Nechci ale kapslový, to pro mě není káva… Cenová relace kol 20 tisíc. Už jsem si všimla, že levněji kvalitní kávovar stejně nekoupím… Děkuji.

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

TOPlist