Jaké jsou zkušenosti s pronájmem maloobchodního prostoru v Central Kladno?

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Jaké jsou zkušenosti s pronájmem maloobchodního prostoru v Central Kladno?

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  kaver err a poslední změna proběhla před 3 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #516867

    kaver err
    Účastník

    Dříve jsem měl malý obchod a také jsem se vždy snažil najít nejlepší skladové prostory. Ale po pandemii covid 19 jsem se rozhodl spustit internetový obchod. S iFish Marketingová agentura v Praze https://ifish.agency/cs/ jsem spolupracoval při zahájení svého vlastního internetového obchodu a musím říct, že jejich služby byly nad očekávání. Jejich komplexní a profesionální přístup od prvního setkání až po podporu po implementaci mi poskytl klid a jistotu. Díky jejich odbornosti a strategickému směřování jsem rychle dosáhl úspěchu. Doporučuji iFish digitální agenturu každému, kdo hledá spolehlivého partnera pro rozvoj svého online podnikání.

  • #516828

    cariss bowl
    Účastník

    skvělé informace

  • #511542

    Irina Batchelor
    Účastník

    Přemýšlet o pronájmu maloobchodního prostoru v Central Kladno je dobrý krok. Central Kladno je moderní nákupní centrum s atraktivním mixem nájemců a vysokou návštěvností. Co se týče obratu, záleží na konkrétním druhu podnikání a strategii.

    Podle dostupných informací na Central Kladno webu, je toto centrum domovem mnoha úspěšných maloobchodníků a značek.

    Co se týče chybějících služeb, doporučil bych vám udělat vlastní průzkum trhu, abyste zjistili, co by mohlo být pro místní zákazníky atraktivní a ještě tam není. Také bych vám doporučil komunikovat s managementem centra, který by vám mohl poskytnout cenné informace.

  • #511505

    Markus Vincenti
    Účastník

    Dobrý den, uvažuji o pronájmu maloobchodního prostoru v Central Kladno. Má někdo zde zkušenosti s podnikáním v tomto centru? Jaké jsou návštěvnost a obrat? Jaký druh služeb chybí podle vašeho názoru? Děkuji za jakékoliv rady a informace.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist