jak zatočit s kily navíc

Femina.cz > Fóra > Zdraví > jak zatočit s kily navíc

Zvolené téma obsahuje celkem 28 odpovědí. Do diskuze (18 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  kvapik a poslední změna proběhla před 3 dny, 11 hodinami.

  • Autor
    Příspěvky
  • #518184

    kvapik
    Účastník

    Já mám strach aby se mi po zhubnutí kila zase nevrátily, jakou s tímhle máte zkušenost?

  • #517242
    m
    mishlou
    Účastník

    Změnit stravu a zařadit víc pohybu.

  • #516489
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Taky nedám dopustit na KetoDiet. Šlo to tak snadno, že jsem tomu skoro ani nemohla věřit na začátku. Dá se koupit i balíček na 3 dny na zkoušku, abys zjistila jestli ti to bude vyhovovat, mají na to i slevu tak mrkněte 🙂

    • #516926
      b
      barcca
      Účastník

      To je super, že se to dá takhle vyzkoušet, hned jsem si ho objednala, děkuju za tip 🙂

  • #516450
    K
    Kalenta
    Účastník

    Já jsem zkoušela různé, chodila jsem i cvičit ale váha sem i pak zastavila a nešlo to. Nejvíc mě sedl Ketofit, zhubla jsem a ještě jsem si vylepšila jídelníček o nová jídla a lepší vaření. Do dnes kupuji ještě nějaké věci od nich, protože mi chutnají a nechtějí se mi třeba dělat doma. 🙂

    • #516716
      n
      nanna
      Účastník

      Můžu vědět kolik jsi pak zhubla a zda jsi cvičila dál? A s čím jsi začínala?

      • #516832
        K
        Kalenta
        Účastník

        Určitě. 🙂 Podařilo se mi shodit posledních 8 kilo co jsem potřebovala a nedařilo se. Začínala jsem s touto https://www.ketofit.cz/produkt/proteinova-dieta-zkusebni-balicek abych věděla jestli mi bude chutnat. Pak už jsem dokupovala věci. Moc mi chutnají jejích koktejly, pečivo, pudinky. Hlavní gro ale je to, že se nesmíte vracet ke starým návykům, má Vás to naučit lépe a zdravěji jíst.

  • #514535
    t
    tana.hadkova
    Účastník

    KetoDiet vděčím nejen za mou vysněnou postavu, ale taky za to, že jsem si díky ní naučila zdravě stravovat a dokážu si svou ideální váhu bez námahy udržet. Doteď si kupuju jejich produkty abych mohla bez výčitek mlsat a vařím často podle jejich receptů 🙂

    • #516346
      d
      danikk
      Účastník

      A co třeba mlsáš od nich? Dívám se na jejich plán a vypadá to dobře, kolik se ti podařilo zhubnout jestli se můžu zeptat?

  • #511784
    M
    MakMak
    Účastník

    Mně se teda podařilo zhubnout docela dost a jsem za to ráda. Změnila jsem stravu, o tom to je 🙂 Jinak teď teda formuju postavu a k tomu mi hodně pomáhá tento zestíhlující oleogel https://www.alpik.cz/zestihlujici-oleogel-morske-rasy/ a funguje krásně.

  • #511431
    P
    Penny
    Účastník

    Já jsem teda zkoušela i cvičení, ale bohužel, hubnutí, hlavně břicha, je prostě hlavně o stravě… A to dokonce z 80%. Takže cvičení ano, ale je to spíš na fyzičku a na formování. Já jsem si s jídlem pohrála a zkusila LC stravu. Před tím jsem držela dietu https://www.ketodiet.cz/ a ta mi ukázala směr, jak se stravovat. A musím říct, že jsem nadšená. Dieta mi pomohla shodil přebytečná kila a jejich produkty mi pomáhají při LC stravě.

    • #512735

      Jako za mě je ketodiet skvělá dieta 🙂 Hlavně účinná. A výsledky jsou poznat téměř hned 🙂 Takže je to hodně o motivující.

  • #511366
    m
    michaela77
    Účastník

    Základ je nepřejídat se a cvičit, tohle se podle mě nedá nijak obejít. Zdravá životospráva je základ a potom už to jde samo. Já jsem se na pravidelně cvičení dala asi před dvěma rokama a nikdy jsem se necítila líp. Dřív jsem zkoušela diety nebo cvičení doma, ale u toho jsem prostě nikdy nevydržela, protože mě to moc nebavilo. Tak jsem zkusila skupinové lekce a posilování ve fitku a už bez toho nemůžu být 🙂

    • #511430
      n
      nadiaa
      Účastník

      Vím přesně o čem mluvíš, já jsem se taky zapsala před necelým rokem do skvělýho fit klubu v Brně a i když jsem třeba na dovolené tak už se cestou zpátky nemůžu dočkat až tam konečně zase půjdu 😀 moc si to užívám a cítím se skvěle po každým cvičení, asi tomu přispívá i to, že tam jdu vždycky po cvičení do sauny a do bazénu 😀

      • #511560
        m
        milka8
        Účastník

        A kam prosím tě chodíš? Ráda bych začala někam pravidelně chodit a budu ráda za tip, kde to je nejlepší aby mě kdyžtak zbytečně neodratilo od cvičení jenom špatný místo, díky 🙂

        • #511576
          n
          nadiaa
          Účastník

          Já chodím do fit klubu Zone4you, mají spoustu skvělých skupinových lekcí, perfektně vybavený fitko, nádherný wellness se saunou, vířivkou, bazénem, solárko…vždycky je tam suprová atmosféra 🙂

          • #517856
            R
            Rikina
            Účastník

            Mě kamarádka doporučila fitness, protože se obávám, že jen dietou to není udržitelné. Ale s pohybem a kalorickým deficitem je to správná cesta.

          • #517663
            f
            femuska
            Účastník

            Začala jsem tam chodit nedávno, chodila jsem do jiného fitka. Ale tohle mě ohromilo dvou vybaveností, když jsem tam šla jednou s kamarádkou na zkoušku.

          • #517803
            R
            Rikina
            Účastník

            Já tam chci začít chodit, protože je prý hodně dobře vybavené a mají i wellness.

          • #517908
            f
            femuska
            Účastník

            Já jsem zatím byla jen na strojích, ale zkoušela chci vyzkoušet i wellness a také nějakou skupinovou lekci.

  • #511213
    m
    martinka988
    Účastník

    Já jsem dala na doporučení kámošky a zkouším jednu dietu, která vypadá že opravdu funguje 🙂

    • #511716
      P
      Penny
      Účastník

      U KetoDiet doporučuju jejich fb skupinku. Jsou tam poradkyně, které radí klientům s jejich dotazy 🙂 Já tam jsem a je to inspirativní. Hlavně třeba na recepty z jejich jídel. To by mě nikdy nenapadlo a přitom je to skvělé oživení 🙂

    • #511236

      Ahoj, prozradíš mi o jaké dietě to píšeš? :-)) Zajímá mě to.

      • #511274
        m
        martinka988
        Účastník

        Jasně že jo 🙂 je to ketodiet.cz a jsem z ní nadšená.. všechno co jsem měla mi mega chutná .. a jídlo zasytí opravdu dost a nemám potřebu nic dalšího mlsat apod 🙂

        • #511316

          To vypadá parádně 🙂 A to sis kupovala nějaké ty balíčky nebo tak ??

          • #511379
            m
            martinka988
            Účastník

            Koupila jsem si dietní plán, a je to super.. nemám potřebu nic dalšího mlsat nebo jíst..porce jsou tak akorát vyvážené a zasytí na opravdu dlouho dobu 🙂 Mám konkrétně dietní plán a to tento https://www.ketodiet.cz/stranky/dietni-plan-basic/ jsem akorát v druhé fázi a to přechodové.. a jsem z toho moc nadšená jak snadné to vlastně je 🙂 tedka koukám že na to mají i zrovna super akce, takže neváhej dlouho 🙂

          • #511389

            To je moc fajn..Docela se mi tato dieta od ketodiet zamlouvá.. nejspíš ji vyzkouším:-) díky ti za tip.

          • #511432
            m
            martinka988
            Účastník

            Nemáš vůbec zač:-) věřím že jestli ji vyzkoušíš, opravdu ti muže pomoct s hubnutím.. nebudeš toho litovat:-)

  • #511030

    ahojkyyy.. měla bych otázečku a to jak se vám podařilo zhubnout?  Já s tím bojuju vlastně pořád.. ale jsem odhodlaná s tím opravdu už něco udělat tak mě zajímá co bych měla pro to vlastně udělat.. nějaká dieta?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist