Jak se zbavit stresu

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Jak se zbavit stresu

Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel n nanna a poslední změna proběhla před 2 roky, 11 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #486604
    n
    nanna
    Účastník

    Mně hodně pomohlo užívání hořčíku, koupila jsem si přírodní od VitasLife, ten se dobře a rychle vstřebává.

  • #486385

    Adéla Pifková
    Účastník

    <span style=“font-size: 11pt; font-family: Arial; color: #242424;“ data-sheets-value=“{"1":2,"2":"Hezký den holky, já Vám mohu doporučit x-espeed, když mám v práci fakt naloženo tak začnu být hodně nervózní a nepříjemná. Zkusila jsem x-espeed, který mi doporučila kolegyně, která ho taky používá a musím říct, že to na mě funguje."}“ data-sheets-userformat=“{"2":14915,"3":{"1":0},"4":{"1":2,"2":16777215},"9":0,"12":0,"14":{"1":2,"2":2368548},"15":"Arial","16":11}“>Hezký den , já Vám mohu doporučit x-espeed, když mám v práci fakt naloženo tak začnu být hodně nervózní a nepříjemná. Zkusila jsem x-espeed, který mi doporučila kolegyně, která ho taky používá a musím říct, že to na mě funguje.</span>

  • #485223
    k
    katkakatule
    Účastník

    Zkoušela jsi aromaterapii?

    • #485298

      kvapik
      Účastník

      Nezkoušela, máš nějaký tip co přesně zkusit?

      • #485341
        k
        katkakatule
        Účastník

        Podívej se na směsi éterických olejů od Nobilis Tilia, mně to moc pomáhá. Jsou kvalitní, čistě přírodní…

        • #485357

          kvapik
          Účastník

          Aha super, děkuju za radu, koukám na jejich nabídku a mají veliký výběr, už mám vybrané tři vůně, které chci zkusit.

          • #485806
            k
            katkakatule
            Účastník

            Super, není za co, tak dej vědět jak jsi spokojená

          • #486582

            kvapik
            Účastník

            Tak musím říct, že jsem nadšená, moc díky za radu.

  • #485205
    J
    JaninaR
    Účastník

    Zatím nejlepší, co jsem kdy zkusila mi přijde tento ústní sprej http://www.lavycosmetics.com/haevyl-3i-30-ml-346. Používám ho hlavně při stresových situacích a po nějaké době užívání jsem taky postřehla, že nejsem tolik unavená a celkově funguju mnohem lépe než předtím 🙂

  • #485157

    kvapik
    Účastník

    Sdílejte prosím rady, co vám pomáhá zbavit se stresu. Díky 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist