Jak na stres a špatnou náladu?

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Jak na stres a špatnou náladu?

Zvolené téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel m mishlou a poslední změna proběhla před 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517243
    m
    mishlou
    Účastník

    Mě na špatnou náladu pomáhá napuštěná vana s levandulí a nebo si pustím odpočinkový film a dám si vínko.

  • #515610
    M
    Micha-ella
    Účastník

    Zkoušeli jste medicinální houby? Moc to doporučuju, kupuju si Reishi z Houbicky.eu tam ji mají v čistě přírodní formě a bio kvalitě. Co ji užívám tak se cítím výborně, mám hodně energie, lepší náladu, líp mi to myslí a soutředím se líp…

  • #515565
    a
    anicka.12
    Účastník

    Není nad to napustit si vanu 😉 my máme s vířivým systémem a je to ten nejlepší lék na stres a špatnou náladu 🙂

    • #515656
      k
      katkakatule
      Účastník

      Já takovou už dlouho chci a s manželem jsme si řekli, že si ji letos nadělíme k Vánocům. Jakou prosím tě máte, doporučíš?

      • #515696
        a
        anicka.12
        Účastník

        Podívej se na kaldewei.cz mají podle mě ty nejdokonalejší domácí vířivé systémy. My máme vanu Centro dou oval, mají spoustu různých modelů. Můžeš si nastavit intenzitu, je to hezky tichoučké takže já si užívám i to příjemné šumění vody, je to jako být někde v přírodě 🙂 plus máme i spektrální světlo, prostě paráda 🙂

        • #515697
          k
          katkakatule
          Účastník

          Jéé tak to vypadá úžasně, moc děkuju za odpověď. Myslím, že je jasno, takhle propracovaný systém jsem ještě neviděla, tohle prostě musím mít 😀

  • #515146
    n
    nanna
    Účastník

    Já třeba chodím darovat krevní plasmu a vždycky z toho mám super pocit, že pomáhám. Chodím v Brně do odběrového centra https://www.caraplasma.cz/ kde jsou vždycky tak milí a příjemní, že mi hned zlepší náladu a v klidu si tam můžu koukat netflix, dostanu za to nějaké penízky…;)

    • #515170

      kvapik
      Účastník

      Já nad tím darováním už nějakou chvíli přemýšlím a když to takhle píšeš, tak jsi mě konečně namotivovala abych se rozhoupala a šla poprvé 🙂 koukám, že mají i věrnostní program a super je i to, že člověk když chodí pravidelně má přehled o svém zdravotním stavu.

  • #514626
    D
    Danka.m
    Účastník

    Moc všem děkuji za komentáře a doporučení na doplněk Allegra Comfort – už ho mám doma a zatím jsem moc spokojená, i když ho zatím beru jen pár dní.

  • #514404
    E
    Esterinda
    Účastník

    Určitě doplněk zkuste, mě pomohl hodně a je bezpečný, nenávykový a funguje jak má.

  • #514353
    H
    Hanička45
    Účastník

    Jsem ráda, že jsem na tuto diskuzi narazila 🙂 Bohužel s tím stresem a věčně špatnou náladou jsem na tom stejně, takže tento doplněk od Woykoff taky objednám.

  • #514306
    E
    Esterinda
    Účastník

    Mě se osvědčil tento doplněk stravy http://www.drmax.cz/allegra-comfort-tbl-obd-30 Užívám ho už nějakou dobu a stresové situace, i špatnou náladu snáším daleko líp. Navíc jsem celkově taková klidnější a nemám potřebu se přejídat.

  • #514280
    D
    Danka.m
    Účastník

    Dobrý večer, napíšete jak bojovat se stresem a špatnou náladou? Začal mi zase nový semestr, do toho chodím do práce, no je toho prostě hodně.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist