Jak na hubnutí?

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Jak na hubnutí?

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel M MakMak a poslední změna proběhla před 9 měsíci, 2 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #511786
    M
    MakMak
    Účastník

    Holky, vy, co se snažíte zhubnout, užíváte nějaké doplňky stravy na podporu hubnutí? Třeba něco na správnou funkci metabolismu?

  • #511364
    j
    jancajanicka
    Účastník

    V tomhle ohledu rozhodně není nad pravidelný pohyb. Já jsem se zapsala do fitka asi před rokem a od té doby si to bez cvičení už ani neumím představit, nejen že mám hezkou postavu, ale mám ze sebe i opravdu dobrý pocit a baví mě to 🙂 chce to najít místo, kam budete rády chodit a potom do toho člověk spadne ani neví jak 🙂

    • #511556
      M
      Majdinkaa
      Účastník

      Máš pravdu s tím souhlasím, chtěla bych začít někam pravidelně chodit v Brně, takže kdo jste odtud prosím doporučte kde je to nejlepší. Ráda bych chodila na nějaké skupinové lekce, říkala jsem si že bych zkusila třeba pilates a potom něco takového spíš tanečního, tak prosím o tipy 🙂

      • #511579
        e
        evcasl
        Účastník

        Jee tak to se přidám, protože jsem před lety chodila než jsme se přestěhovali a poslední dobou si čím dál víc uvědomuju, že mi to chybí takže jestli máte tip kde to stojí za to sem s ním 🙂

        • #511689

          kvapik
          Účastník

          Já to mám moc ráda v https://zone4you.cz/ je to velký moderní fitness klub, kde je úplně všechno – spousta sálových lekcí, fitko, squash, wellness, bazén, solárko. Mně tam vůbec nic nechybí, mají skvělé lektory, vybavení a není nad to zajít si po cvičení zrelaxovat do wellness 🙂

  • #509342
    K
    Karkolka
    Účastník

    Ahojky, vzhledem k tomu, že se blíží léto, tak je nejvyšší čas na hubnutí do plavek.  Akorát doufám, že to půjde, je pravda, že se mi jedná jen o 5-6 kilo, takže to by se mi snad mohlo podařit. Jak jste na tom vy, máte to stejně?

    • #509771
      M
      MarkyMala
      Účastník

      Mě se podařilo zhubnout během měsíce posledních 5 kilo do plavek díky ketofit. Zvolila jsem tento balíček na 4 týdny https://www.ketofit.cz/keto-dieta-na-4-tydny-140-porci a jsem šťastná, že jsem do toho šla 🙂

      • #510158
        N
        Nivea
        Účastník

        Na tuhle dietu jsem teď viděla reklamu v tv a hned jsem objednávala 😀 v pondělí si jdu balíček vyzvednout tak už se opravdu nemůžu dočkat když to tady čtu 🙂

        • #511205

          danina22
          Účastník

          Čtu na tuhle dietu samou chválu, osobně se mi moc líbí, že je to vyvážená strava s vitamíny a minerály, protože rozhodně nechci hubnout na úkor zdraví, takže do toho jdu taky, jsem zvědavá na výsledky!

  • #475972
    n
    ninahorova
    Účastník

    Dobrý den. Doporučuji kouknout na čláenk sem https://www.bodyflexnutrition.cz/blog/prijem-proteinu-behem-hubnuti/ ohedně přijmu proteinů.

    To by mohlo pomoci, jinak si nic radikálního bych nedoporučovala.

  • #473930
    M
    MakMak
    Účastník

    Holky, držela některá z vás proteinovou dietu? A pokud ano, tak jakou jste držely? A jak se vám osvědčila?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist