Jak jste zhubli bez jojo efektu?

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Jak jste zhubli bez jojo efektu?

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel D Danča.L a poslední změna proběhla před 5 roky, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #458718
    D
    Danča.L
    Účastník

    Čaute, no já zatím docházím do Světa zdraví. Vypadá to dobře, už jsem něco málo zhubla a věřím, že pokud budu pokračovat, tak jojo nebude!

  • #456923
    D
    Danča.L
    Účastník

    Také se přidávám. Zajímají mě zkušenosti.

  • #456538
    A
    Alína21
    Účastník

    zdravím, já zhubla se Světem zdraví a to tak, že bez jojo efektu. Doporučuji se s nimi poradit a uvidíte, že to opravdu funguje!

  • #456461
    D
    Danča.L
    Účastník

    Ahoj, přidávám se. Taky potřebuji zhubnout. Jak na přebytečná kila, která dávají zabrat mému tělu? Musím zhubnout a to hodně, abych si udržela své zdraví, klouby apod. Díky za tipy. Jsme ochotná zkusit už úplně vše, co se vám osvědčilo.

  • #453594
    g
    gys22231
    Účastník

    To ti poraditl velmi dobře.Začni třeba jezdit na kole, dávej více zeleniny a omez sladká jídla.Jako doplněk si kup tablety na odvodnění H2out.Krásně jsem se po nich zbavila vody z těla.

  • #453488
    A
    Alenka79
    Účastník

    Zdarec já byla u odborníka na hubnutí a ten mi řekl,že jsem také plná vody.Prej musím upravit jídelníček a začít sportovat.Nevím jak mám začít.Máte s tím také někdo také problémy jako já?

  • #439821
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    Ráda bych se zbavila vody z těla.Bylo mi řečeno,že jsem hodně zavodněná.Nevím si rady.

    • #453394
      B
      Belusha
      Účastník

      A co ti řekl doktor? jenom že seš zavodněná a co s tím dělat už ti neřekl?

  • #437755
    B
    Belusha
    Účastník

    Ahoj, se silnou vůlí jde všechno a nemusíš kvůli tomu dělat nic jinak, jenom cvičit a zdravě jíst 🙂 já zhubla bez jojo efektu tak, že jsem komplet změnila jídelníček, jedna jsem často a malé porce a místo čumění do televize nebo na manžela jsem začala jezdit na rotopedu, cvičit a pak i běhat jo a pak jsem se i rozvedla radši 😀 zbytek mi pak pomohli odstranit v Medicom clinic (nadbytečnou kůži a tuk kde se mi špatně shazoval – v bocích) mrkni sem, mají tam moc pěkné info i když třeba nechceš zrovna jít na liposukci https://www.medicomclinic.cz  ale všechno záleží na tom kolik potřebuješ zhubnout, já potřebovala hodně, můj cíl byl 30 kg.

  • #437488

    Já jsem zhubla díky https://chiashake.cz/

    Mám dole 12,5 kg.

  • #437068
    B
    Bety Kubíková
    Účastník

    Ahoj děvčata. Jak se které podařilo zhubnout aniž byste přibrali kg zpět? Prosím o rady, doporučení, tipy 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist