Jak jste zhubli bez jojo efektu?

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Jak jste zhubli bez jojo efektu?

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (8 hlasů) se naposledy zapojil uživatel A Alína21 a poslední změna proběhla před 1 den, 21 hodiny.

• Autor
    A
    Alína21
    Účastník

zdravím, já zhubla se Světem zdraví a to tak, že bez jojo efektu. Doporučuji se s nimi poradit a uvidíte, že to opravdu funguje!

D
    Danča.L
    Účastník

Ahoj, přidávám se. Taky potřebuji zhubnout. Jak na přebytečná kila, která dávají zabrat mému tělu? Musím zhubnout a to hodně, abych si udržela své zdraví, klouby apod. Díky za tipy. Jsme ochotná zkusit už úplně vše, co se vám osvědčilo.

g
    gys22231
    Účastník

To ti poraditl velmi dobře.Začni třeba jezdit na kole, dávej více zeleniny a omez sladká jídla.Jako doplněk si kup tablety na odvodnění H2out.Krásně jsem se po nich zbavila vody z těla.

Zdarec já byla u odborníka na hubnutí a ten mi řekl,že jsem také plná vody.Prej musím upravit jídelníček a začít sportovat.Nevím jak mám začít.Máte s tím také někdo také problémy jako já?

rjap@seznam.cz
    Účastník

Ráda bych se zbavila vody z těla.Bylo mi řečeno,že jsem hodně zavodněná.Nevím si rady.

B
      Belusha
      Účastník

A co ti řekl doktor? jenom že seš zavodněná a co s tím dělat už ti neřekl?

B
    Belusha
    Účastník

Ahoj, se silnou vůlí jde všechno a nemusíš kvůli tomu dělat nic jinak, jenom cvičit a zdravě jíst 🙂 já zhubla bez jojo efektu tak, že jsem komplet změnila jídelníček, jedna jsem často a malé porce a místo čumění do televize nebo na manžela jsem začala jezdit na rotopedu, cvičit a pak i běhat jo a pak jsem se i rozvedla radši 😀 zbytek mi pak pomohli odstranit v Medicom clinic (nadbytečnou kůži a tuk kde se mi špatně shazoval – v bocích) mrkni sem, mají tam moc pěkné info i když třeba nechceš zrovna jít na liposukci https://www.medicomclinic.cz  ale všechno záleží na tom kolik potřebuješ zhubnout, já potřebovala hodně, můj cíl byl 30 kg.

Já jsem zhubla díky https://chiashake.cz/

Mám dole 12,5 kg.

B
    Bety Kubíková
    Účastník

Ahoj děvčata. Jak se které podařilo zhubnout aniž byste přibrali kg zpět? Prosím o rady, doporučení, tipy 🙂

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

TOPlist