IVFko?

Femina.cz > Fóra > Sex a vztahy > IVFko?

Zvolené téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (14 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel e eva.zaleskA1 a poslední změna proběhla před 4 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #513418
    e
    emakrul
    Účastník

    Rozhodně je dost dobrá ta ve Zlíně, tu bych zkusila 🙂 Byla tam švagrová a pomohli jí v malýmu 🙂

    • #516146
      e
      eva.zaleskA1
      Účastník

      Nás tahle klinika oslovila spoustou pozitivních recenzí, na které jsem narazila a taky tím, že nabízí věrnostní program, to mi přijde super. Pokud by cyklus byl neúspěšný, nabídnou vám zdarma nadstandardní služby v tom dalším. Ty zahrnují třeba EmbryoGlue, které by mělo zvýšit přilnavost a uchycení embrya k děložní sliznici, ale dá se dokoupit i jako nadstandard kdykoliv.

  • #510743

    Verčo, tak co… Pro jakou kliniku ses rozhodla a jak jsi spokojená? Vybrala sis kliniku v místě bydliště nebo jsi dojížděla? 🙂

  • #499410
    h
    horakova.marry
    Účastník

    Neplodnost jsem neřešila, ale byla jsem na darování vajíček v IVF Zlín, je to super klinika, když jsem řešila kam půjdu byla mi všude doporučovaná právě tato klinika:-) http://www.ivfzlin.cz

    • #516101
      D
      DanaTrvnita
      Účastník

      Já tam taky na IVF byla. Z mé zkušenosti nemám vůči klinice žádnou výtku ani negativní hodnocení. Velmi příjemné prostředí a moc příjemný personál. Měla jsem před zahájením léčby hodně dotazů a taky obavy. Vše mi bylo ale trpělivě objasněno a vysvětleno.

    • #501904
      J
      JaninkaVesi
      Účastník

      Ahoj, prosím tě, kolikrát jsi darovat byla? Nebo spíš, je tu někdo, kdo byl darovat víckrát?

    • #499758
      P
      Polinko
      Účastník

      Ahoj, prosím tě, jaký má ta IVF klina Zlín kompenzační program?

  • #498293
    J
    Jarka50
    Účastník

    Sestra má tady s tou klinikou také zkušenost, zatím její problém řeší, ale věřím, že se vyřeší a bude moct mít děti.

    • #498414
      m
      michala69
      Účastník

      Snad ano, jde o vyhlášenou kliniku, kde pomohli i mě a díky nim mám už druhé dítě :))

      • #498680
        K
        Katchorka
        Účastník

        Tuto kliniku znám, nebo spíše jsem o ní slyšela a taky jsem si sama hledala info. Oni jsou fakt špičkové a profi pracoviště. Já se tam chystám na darování vajíček.

  • #497440
    l
    libuse86
    Účastník

    Ahoj, já jsem nebyla, ale hodně jsem v té době, kdy to řešila kamáška, ji podporovala. A společně jsme vybraly kliniku https://www.ivf-zlin.cz/. A musím říct, že to byla ta nejlepší volba. Je to skvělá a profi klinika. Už na první dojem. A kamarádce pomohli moc. Na první transfer a povedlo se 🙂

    • #509727

      Super výběr 🙂 Také jsem na téhle klinice byla.. a je opravdu super.. jak píšeš už na první dojem působila velmi dobře a já na první dojem dám a nikdy se nemýlím 🙂

  • #496065
    V
    VercaKalu
    Účastník

    Ahoj holky, byla jste některá na umělku? Kde jste na něm byly? A jak jste byly spokojené? My s manželem musíme na IVFko a i když nám byly nějaké kliniky doporučeny, ráda bych znala osobní názory a zkušenosti.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist