Hubnutí a motivace

Femina.cz > Fóra > Krása > Hubnutí a motivace

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel a anicka.12 a poslední změna proběhla před 1 měsícem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517394
    P
    Polinko
    Účastník

    Já teda držím LC stravu a k tomu jsem si koupila doplněk stravy na snížení tuku v těle. Mám tento NATURVIT HCA 470 mg (Garcinia cambogia), 90 kapslí (ambeauty.cz) a musím říct, že jsem moc spokojená 🙂 Vy užíváte nějaké doplňky stravy?

  • #516854
    k
    katkakatule
    Účastník

    Já hubla s KetoDiet a nedám na ni dopustit. Dlouho jsem nemohla zhubnout a váhu si udržet a s KetoDiet se mi to konečně podařilo 🙂

    • #517863
      a
      anicka.12
      Účastník

      Taky jsem s ní zhubla – úžasných 15 kilo 🙂 dlouho se nedařilo a s tpuhle dietou to konečně šlo 🙂

  • #516666
    j
    juliebaborska
    Účastník

    Za mě doporučuju ketofit, zkusila jsem hodně diet i keto, ale tato mi chutná nejvíc. Zhubla jsem 14 kg. Hlad mě přešel po cca 4 dnech, pak už jsem měla jen někdy chuť na sladké, ale řešila jsem to oříškovým máslem od ketofitu. Dieta jako taková moc chutná.

  • #514684
    t
    tana.hadkova
    Účastník

    Taky jsem to tak měla, potřebovala jsem prostě vidět progres. Moc doporučuju https://www.ketodiet.cz/ díky ní jsem rychle zhubla a naučila se zdravě jíst a váhu si pořád držím 🙂

    • #515572
      j
      jaarkkaa
      Účastník

      A kolik se ti s ní podařilo zhubnout? Já chci zhubnout aspoň 10 kilo ale vůbec se mi to nedaří a tahle dieta vypadá zrovna moc dobře

      • #515615
        t
        tana.hadkova
        Účastník

        Já jsem zhubla 8 kilo, což byl přesně můj cíl 🙂 nemohla jsem ani věřit jak rychle a snadno to šlo 🙂

        • #516344
          j
          jaarkkaa
          Účastník

          Tak už jsem s ní začala a zatím super, chutná mi to a je moc fajn, že nemusím nic vymýšlet a vařit. Už jsem zhubla 4 kila tak jestli to tak půjde dál tak je to úplná paráda 🙂

  • #514609
    P
    Petran.
    Účastník

    Mně udrží motivaci jenom to, že o mně lidi ví, že cvičím, hubnu. Proto chodím do posilovny, kde je hodně lidí. Kdybych to tajila a snažila se doma, vydrží mi to asi taky týden. Nevím odkud jsi, ale já v Brně chodí do zone4you. Tam jsem spokojená, zatím nejlepší posilovna v okolí. Kdybys byla někdě poblíž, ráda tě tam uvidím a můžem se spojit.

    • #515508
      K
      Karkolka
      Účastník

      <p style=“text-align: left;“>Jak to tam chodi? Jseš u strojů nebo chodíš i na lekce? Chystala jsem se tam se spoluzackou, ale dala mi kosem..</p>

      • #517388
        P
        Petran.
        Účastník

        Prijdes, vyřídis si členství, pak třeba trenéra jestli budeš mít zájem. Chodím převážně na stroje. Doma cvičím pilates.

  • #514479
    b
    bibuska1504
    Účastník

    Ahoj všem, jsem už z toho unavená, ale ztrácím motivaci při hubnutí. Vydržím týden, ale pak sklouznu k přejídání a lenošení. Nejsem schopna se zvednout a něco dělat. Pak jsou zase fajn chvíle, kdy jsem nabitá, ale jsem na to sama. Jak si udržujete motivaci vy?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist