Hubnutí

Femina.cz > Fóra > Krása > Hubnutí

Zvolené téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel h hancanov a poslední změna proběhla před 3 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #516856
    h
    hancanov
    Účastník

    Tak jsem po svátcích začala a jsem z toho nadšená 🙂 Už mám dole 5 kilo a jde to úplně samo, jídla mi chutnají a není s tím žádná práce a starost, zatím paráda 🙂

  • #515173
    A
    Andy2
    Účastník

    Ahoj, jsem už taky zoufalá. Zdravá strava mi nevydrží ani týden. Jsem prostě líná si to připravit. Četla jsem o ketu, ale nemám ve svým okolí nikoho kdo ji měl. Jak je to chutově? A co konzistence jídel? Děkuji

    • #515573
      k
      katkakatule
      Účastník

      Já teda nedám dopustit na KetoDiet. Díky ní jsem začala rychle hubnout a přesně tam kde jsem potřebovala. Jídla mají moc chutná, vyvážená a naučila jsem se díky nim chystat si po redukční fázi super jídla i sama, mají spoustu receptů a rad 🙂

      • #515664
        h
        hancanov
        Účastník

        A podařilo se ti váhu si udržet i po té redukční fázi?

        • #516339
          k
          katkakatule
          Účastník

          Jojo podařilo, když jedeš podle plánu tak právě potom postupně přecházíš na vyváženou stravu, takže se nemusíš bát jojo efektu 😉

    • #515449
      K
      Karkolka
      Účastník

      Za mě je to ketofit, nějak jsem k němu prilnula z doporučení kolegyně. Jídla jsou chutný, zasytí a nemám tolik hlad. Ještě stále na něm jsem, takže se můžeš ptát co tě zajímá.

  • #514685
    b
    barcca
    Účastník

    A jak ta KetoDiet funguje? Za jak dlouho s ní člověk začne hubnout a neměli jste při tom hlad a nebyli jste unavené?

    • #514820
      n
      nadiaa
      Účastník

      Ty jídla mají snížený obsah sacharidů ale zároveň dostatečný obsah bílkovin, takže v těle dojde ke změně fungování metabolismu a přirozeně se začnou spalovat tuky. Takže hubneš jenom to co potřebuješ a jde to opravdu rychle. Hlad jsem vůbec neměla, protože jídla jsou výživná a jíš několikrát denně. Postupně potom přejdeš na normální stravu s tím že samozřejmě dodržuješ nízkosacharidovou dietu, mají tam spoustu super receptů a moc ochotně se vším poradí 😉

      • #514985
        b
        barcca
        Účastník

        Děkuju za odpověď, tak jsem se konečně rozhoupala a udělala objednávku. Všude na to čtu samou chválu, tak se těším až začnu 🙂

  • #511031

    Lily Smith
    Účastník

    Holky, SOS – já a moje nadváha?  backrooms

  • #510629

    Taky jsem měla pořád problém shodit kila a když už se podařilo tak sem je zase nabrala zpátky.. šílený.. pak sem zkusila ketodiet.cz a až ta mi fakt pomohla.. držím si váhu i nadále a jsem moc spokojená :))

  • #473072
    i
    irishanova
    Účastník

    S dovolením se připojím .. mohla bych se prosím zeptat jak jste pak odstraňovali celulitidu ? Jak jsem zhubla tak se mi hodně zvýraznila 🙁 a to jsem si myslela, že to bude naopak a zmizí mi.

  • #472944
    A
    Anka45
    Účastník

    Holky, SOS – já a moje nadváha? Pořád jak na houpačce. Teď mi ale došla trpělivost. Co myslíte, jaký způsob hubnutí je podle vás nejúčinnější?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist