Hubnutí

Femina.cz > Fóra > Krása > Hubnutí

Zvolené téma obsahuje celkem 42 odpovědí. Do diskuze (27 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel a anicka.12 a poslední změna proběhla před 4 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517862
    a
    anicka.12
    Účastník

    Jediná dieta, která mí chutnala byla https://www.ketodiet.cz/. Ochutnala jsem jich víc, ale tahle rozhodně vede. Navíc mě konečně naučila správně jíst, našla jsem tam spoustu super receptů a pořád si od ních objednávám mlsky apod. protože mají nejlepší 🙂

  • #517185
    m
    monikap008
    Účastník

    Zhubla jsem s ketofitem, zkoušela jsem všechno možný. Přerušovaný půst, bez cukru, bez tuků, bez pečiva, detoxy, nic mi nepomohlo, až keto. Asi to bylo tím, že se jí pravidelně a hlavně je to rychlý, žádný dlouhý přípravy jídla.  Jen zamíchat a pijete, jíte, rychlovka 🙂

    • #517823
      j
      juliebaborska
      Účastník

      Taky jsem ho vyzkoušela a byla jsem mile překvapená, čekala jsem to horší, že to bude hodně náročný, ale cca po 10 dnech pohoda. Hlad jsem ani moc neměla, přišlo mi, že jím daleko víc než předtím, jak to bylo 5 porcí denně.

    • #517240
      a
      adzinka88
      Účastník

      Na keto dietě jsem byla taky, i moje mamka a ségra. Každý v jiný čas, všem 3 to pomohlo, mamce se vrátila váha trošku víc, ale procházela menopauzou a byly tam výkyvy hormonů. Já jsem se naučila pravidelně jíst. Pořád mám ještě v kabelce občas tyčinku, kdyby náhodou, důležitá je pravidelnost.

  • #510628

    znám super dietu, která by ti mohla pomoct a to od ketodiet.cz já jsem s ní moc spokojená a konečně hubnu tak jak bych si představovala..

  • #498574
    A
    Alecca
    Účastník

    No, tak to hubnutí je hlavně o tom, aby správě fungoval metabolismus. A ten metabolismus bude správně fungovat, když bude v tělo v rovnováe a hlavně správně budou fungovat střeva. Koukala jsem se na možnosti a líbí se mi doplněk stravy https://www.simplebiotix.cz/. Máte s ním některá zkušenosti?

  • #474612
    M
    MakMak
    Účastník

    Holky, jak ty proteinovky fungují? A jak se pak shozená kila udržují?

  • #471635
    l
    libuse86
    Účastník

    Hele, já zrovna nad touto dietou taky přemýšlím a docela se mi líbí Prodietix… O této dietě jsi slyšela? Znáš ji?

  • #470359
    M
    MakMak
    Účastník

    A ty jsi ji držela? A jakou konrétně?

  • #458313
    M
    Marťule0
    Účastník

    Ahoj Zvonilko, já tam chodím už třetím měsícem a jsem naprosto spokojená. Mám dole 4kg, zdravý jídelníček, který sjem vždycky chtěla a cítím s epodstatně lépe. Doporučuji je kontaktovat a přesvědčíš se sama.

  • #458015
    A
    Anka45
    Účastník

    Ahoj, no já nevím, ale za mě existují lepší metody, které vedou k efektivnímu hubnutí. Jednou z nich je proteinová dieta. Já jsem ji sama držela, takže vím, jak funguje.

  • #457502
    D
    Danča.L
    Účastník

    Zdravím,  co kdo říkáte na Svět zdraví?

  • #457294
    A
    Alína21
    Účastník

    Ahoj, se Světem zdraví hubne moje sestra a moc si je chválí. Hned na začátku ji udělali rozbor krve, jídelníčku a pohybu. Nyní s nimi hubne cca 3 měsíce a pár kilo dole má 🙂

  • #457133
    M
    Marťule0
    Účastník

    Ahoj, já Svět zdraví mohu doporučit. Hubnu s nimi 2hý měsíc a jsem spokojená. Zhubla jsem zatím 3kg a pokračuji dál. Proberou tam s Tebou dosavadní jídelníček a stravovací návyky, udělají rozbor organismu a zaměříte se na chyby. Dopručuji.

  • #440616
    A
    Alecca
    Účastník

    Ahoj, za mě je Prodietix naprosto super! Chci dát dolu fakt hodně, tak 15 kg. Koupila jsem si progam Z3 – https://www.prodietix.cz/prodietix-z3. Už ho nějakou dobu jedu, mám dole 9 kg a jedu dál. Ta dieta je super v tom, jak bezvadně je motivační

    • #455844
      l
      libuse86
      Účastník

      No a jak sis program vybrala? Jako myslím podle čeho? Jsou tam nějaká kritéria, která ti s výběrem programu pomohou? Nebo je to jen a prostě podle kil, která chci sundat…?

  • #439263
    g
    gys22231
    Účastník

    Díky za dobrý tip, už je mám doma a pomalinku je už beru.

  • #438711
    g
    gys22231
    Účastník

    AHoj jsem hodně silná a mám v sobě plno vody.Ráda bych s tím něco udělala.

  • #437063
    l
    libuse86
    Účastník

    Hola hola 🙂 Prosím o vaše názory a zkušenosti s touto dietkou – https://www.prodietix.cz/ jak funguje? jaká jsou jídla? A jak funguje jejich podpora?

    • #453934
      L
      Lilianna
      Účastník

      Jako za mě je prodietix top dietka! Sama jsem ji držela, takže vím, o čem mluvím… A ty jsi na tom jak?

  • #436384

    Moje kamarádka byla velmi silná a vím,že u nich hodně zhubla.

  • #436370
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    Já byla také silná a vyhledala jsem na doporučení mé kamarádky http://www.svet-zdravi.cz  a už půl roku k nim chodím a krásně hubnu.

  • #436365
    A
    Alenka79
    Účastník

    Ahoj také bych už ráda byla zase hubená jako dřív,ale nedaří se mi to.Nemám pevnou vůli sama držet nějaké diety.Nevím si už rady

  • #431772

    Já bojovala také s nějakéma těma kilama na víc hlavně po porodu a hodně mi pomohly koktejly chiashake.cz

    • #434110
      l
      libuse86
      Účastník

      No, nevím, zda hubnutí zajstí nějaký koktejl…:/ Jak jako funguje? To ho vypiju a on mi odbora tuky? Asi ne, že? 😀 No, jak jinak hubnout, než cvičením 🙂

    • #433100
      B
      Bedriška Malá
      Účastník

      😀 Jo? A jak ti pomohly? Odbouraly ti tuky? To je taková blbost 😀 Prostě jediná šance na zhubnutí je změna životního stylu a pohyb…

  • #430796
    b
    brontik
    Účastník

    Já bojuji s hubnutím 25 let a nedaří se

    • #431197
      M
      Misanecek
      Účastník

      Tak zkus oslovit nějaké poradce, odborníky. Já mám dobrou zkušenost se Světem zdraví – https://www.svet-zdravi.cz/

      • #432664
        z
        zvonilka
        Účastník

        No, taky jsem tam zašla. Koupila jsem ten jejich úvodní balíček, jako za 2 stovky je to krásná cena. Udělali mi testy, nastavili hubnoucí plán a už jsem v procesu. Co teda oceňuji nejvíc, je přístup těch poradců ze Světa zdraví. Profíci, co motivují, pomáhají, radí a hlídají…:) Pro nerozhodné doporučuji určitě návštevu!

  • #429517
    j
    jandulka25
    Účastník

    Tak to zní dobře, jsem ráda, že se můžu někoho zeptat. Taky jsem si prohlédla jejich stránky http://www.svet-zdravi.cz, jsou přehledné a je tam spoustu informací.

  • #429422
    g
    giska
    Účastník

    Udělají ti diagnostiku těla na přístroji, budeš mít konzultataci s výživovým poradcem. Navrhnou ti buď balíček nebo se omluvíš na individuálním postupu.

  • #429271
    j
    jandulka25
    Účastník

    Dodržovala jsi všechny jejich rady nebo jsi i hřešila? Jak to vlastně probíhá.

  • #429180
    g
    giska
    Účastník

    Ráda se přidávám s velkou spokojeností se službami Světa zdraví. Mám problém s nadváhou a s tím spojenými dietami, kdy jsem zhubla a pak zase nabrala kila zpátky, pořád kolem dokola. Až tady se mě podařilo váhu upravit a hlavně si ji držet…

  • #428307
    z
    zvonilka
    Účastník

    Děkuji moc všem, kteří se zapojili…já se právě ještě rozhodnutju, zda ano či ne…ale vím, že sama změnu nezvládnu…:(

    • #429173
      M
      Misanecek
      Účastník

      Já to úplně chápu, ani já bych to sama nezvládla, ani omylem… A proto jsem se rozhodla vyhledat pomoc… No a poradci ze Světa zdraví jsou perfektní oborníci 🙂

  • #425693
    M
    Misanecek
    Účastník

    Ahoj vsem 🙂 Co se týše světa zdraví, tak já jsem s nimi neskutečně spokojená… Jsou to skvělí profíci, kteří přesně ví, co dělají. Cítím se u nich moc dobře, mají lidský přsítup… Co se týče výsledků, tak ty na sebe nenechají dlouho čekat 🙂 Já určitě doporučuju. Jinak teď mají v akci úvodní balíček, což stojí za to využít 🙂 https://www.svet-zdravi.cz/cenik-sluzeb

  • #424420
    L
    Lilianna
    Účastník

    za me je svet zdravi super 🙂 Já jsem s nimi opravdu zhubla a znova se cítím skvěle, stastna 🙂 Centra jsou vsude, https://www.svet-zdravi.cz/poradny, já třeba chodila do HB a fakt skvělí odborníci 🙂

  • #422870
    a
    adeele
    Účastník

    Jo tak tak to já určitě ne 🙂 Já myslela, jestli to není zase nějaká nová prapodivná metoda na hubnutí.

  • #421827
    z
    zvonilka
    Účastník

    No, to je poradenske centrum nejen na hubnuti..me to docela zaujalo, ale ráda bych někoho, kdo už s nimi spolupracuje 🙂

  • #421761
    i
    inaech
    Účastník

    A co to je?

  • #421476
    z
    zvonilka
    Účastník

    Ahoj všem 🙂 Dotaz… Snad celý život se snažím trvale zhubnout a zatím se nějak nedaří :/ Zaujla mě Svět zdraví… Ráda bych Vaše názory a zkušenosti…

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist