Hračky

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Hračky

Zvolené téma obsahuje celkem 27 odpovědí. Do diskuze (20 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel m markurka5 a poslední změna proběhla před 2 roky, 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #495630
    V
    VeveruškaP
    Účastník

    No vidíš, tak to mě nenapadlo. A konkrétně tady ty dvě věci jsou už vhodné pro dvouleté dítě ? 🙂 Zkusím kouknout kde bych to případně sehnala.

    • #495706
      m
      markurka5
      Účastník

      Samozřejmě… ve dvou letech už ti malá určitě chodí a tady u těch dvou věcí se bude učit držet rovnováhu, bude zkoušet kam až se jí podaří vylést, naopak u prkna se může buď houpat nebo když bude vynalézavější, tak na něm bude balancovat atd .. Těch možností je hooodněě navíc u dětí, které mají bujnou fantazii. Jinak pěkně zpracované a kvalitní mají jak houpací prknou, tak i ten piklerův trojúhelník na MonBaby.

  • #495016
    V
    VeveruškaP
    Účastník

    Co tak může bavit dvouleťáky ? Dcera bude mít narozeniny a mám problém jí něco vybrat, protože tím, že máme velkou rodinu, tak na Vánoce dostala mraky hraček a já teď absolutně nevím, co bych jí mohla koupit 🙁

    • #495547
      m
      markurka5
      Účastník

      Tak když má hraček dost, tak co jí to trochu zpestřit nějakou pohybovou aktivitou ? Dcerky si oblíbily houpací prkno a piklerův trojúhelník.

  • #490199
    h
    hancanov
    Účastník

    Vybírám dárek pro kamarádku s půlročním miminkem, poradíte co pro mimi? Oblečení má spousty, to kupovat nechci.

  • #488982
    J
    Jarka50
    Účastník

    Nevíte kde bych sehnala dřevěné komponenty do dětské kuchyňky ? Jak jsou takové ty toustovače, mixéry, potraviny apod ? 🙂

  • #488494
    e
    evcasl
    Účastník

    My teď koupili interaktivní kávovar od iMex toys a dětem se to hrozně líbí, no a my pijeme „kafe“ o sto šest 😀

  • #487255
    m
    michala69
    Účastník

    Přijde mi, že dceru už moc hračky nebaví a spíš má ráda ty dětské doplňovačky nebo hádanky apod, tak přemýšlím, že jí zkusím koupit třeba nějaké samolepkové knížky jestli ji to zaujme.

    • #487452
      J
      JaninaR
      Účastník

      Já jsem synovy koupila tady tuhle knížku se samolepkami a i když ji má už vylepenou, tak si ji pořád prohlíží a doplňuje si do ní, jaké ptáčky už viděl 🙂 https://www.ellamax.cz/sykorky-vrabcaci-a-dalsi-zpevacci-kniha-samolepek/

    • #487399
      k
      karolina.ka95
      Účastník

      Nevím jak je dcera stará, ale podívej se na knížky, co má ellamax. Mají krásné ilustrace a mě osobně třeba okouzlila knížka Jaro, léto, podzim, zima, kdy mě ty obrázky vrátily zpátky do dětství. Hlavně je tam spousta hádanek, říkanek atd, takže je to pro dítě zábava :). Moje holky tu knížku mají rády moc a neustále se k ní vrací, i když ty říkanky znají nazpaměť :).

  • #487149
    e
    emakrul
    Účastník

    Dcerka hodně tvoří a pořád by chtěla něco dělat. Objevila sem stránku kidsparadise.cz a tam mají spousty věcí právě pro ni, omalovánky, modelíny, ruzné sady na navlíkání korálků, nebo různé šablony.. Věci vypadají moc pěkně a jsem ráda že ji to tak baví, objednávám tam pořád něco, a nestačím se divit kolik tam toho je 🙂

  • #486572
    m
    milka8
    Účastník

    My teď kupovali kuchyňku na hraní, dcera jí zbožňuje 🙂

  • #484715
    l
    libuse86
    Účastník

    Ahojky 🙂 Holky, nakupovala jste některá korálky na výrobu šperků na https://www.koralek-obchod.cz/? Jaké komponenty jste si oblíbily? Z čeho nejraději vyrábíte?

  • #484607

    kvapik
    Účastník

    My koupili krásný domeček od Derrson, má 3 poschodí a balkon. Přišel nám v českém obalu s českým návodem a je fakt hodně propracovaný, na to, že nestál moc je hodně kvalitně udělaný. Naše dcerka ho zbožňuje, koupila jsem jí k němu novou barbínu a nemůže se toho nabažit 🙂

    • #484696
      h
      hancanov
      Účastník

      To je skvělý nápad. Díky za tip 🙂

      • #485062

        kvapik
        Účastník

        Vůbec není za co, tak ať udělá radost 😉

  • #484572
    l
    libuse86
    Účastník

    Hele, jako hraček mají celou řadu, nicméně já jsem nejraději, když se věnují hrám. ALe jako myslím hrám, které je něco naučí. Snažím se jim kupovat jen tyto hry. Super jsou třeba edukační hry Pipasik.

    • #485534
      M
      MakMak
      Účastník

      Hele a co třeba navlíkání korálků a vyrábění šperků. Tato činnost rozvíjí jejich kreativitu a zručnost 🙂 Což je taky fajn 🙂

  • #484460
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Vybírám domeček pro panenky, jaký máte, kde jste sehnali nějaký pěkný a kvalitní za rozumnou cenu?

    • #484505
      n
      nanna
      Účastník

      Já bych chtěla pro malou dřevěný, ale zatím jsem viděla jenom takové malé a já bych chtěla aby měl několik pater..

  • #483714
    G
    GabulkaKoc
    Účastník

    Kde ty Pipasik hry kupujuš?

    • #484569
      l
      libuse86
      Účastník

      Jojo, taky vše řeším na netu… Koupila jsem malýmu zrovna teď tuhle hru https://www.knihydobrovsky.cz/kniha/muj-dum-164027404. Malej je nadšenej. On ten Pipasik má vůbec skvělý hry.

    • #484518
      P
      Polinko
      Účastník

      My máme tady kousek Agátin svět, tak když bylo otevřeno, tak jsme chodili tam. No, ale teď je všechno zavřený, takže co potřebuju, řeším na netu 🙂

  • #483668
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Když dětem vybírám hračky, tak se hodně dívám na to, co dětem dají. Proto třeba hodně kupuju edukační hry. Našla jsem je od Pipasik. Ty mají ty hry asi nejlepší. Doporučuju.

  • #483631
    P
    Polinko
    Účastník

    Já jsem úplně nadšená z kreslícího koberce. Koukala jsi na něj? Znáš je? Tady koupíš https://www.mujkoberec.cz/vyhledavani-kobercu?controller=search&search_query=kresl%C3%ADc%C3%AD+koberec&submit_search=Hledat. Pro děcka úplně bomba…

  • #482933
    A
    Anka45
    Účastník

    Holky, jaké hračky vaše děti doma mají? S čím se nejvíc vyhrají? A podle čeho hračky vybíráte?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist