Granule pro kočku s citlivým zažíváním

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Granule pro kočku s citlivým zažíváním

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Evans Theodore a poslední změna proběhla před 2 týdny, 2 dny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517989

    Evans Theodore
    Účastník

    Děkujeme za sdílení informací, které jsou tak užitečné. Nebyl jsem schopen vymyslet mnoho otázek na toto téma fnaf

     

  • #517943

    Ryan Robbie
    Účastník

    <p dir=“ltr“ style=“line-height: 1.38; margin-top: 12pt; margin-bottom: 12pt;“><span style=“font-size: 11pt; font-family: Arial,sans-serif; color: #252525; background-color: transparent; font-weight: 400; font-style: normal; font-variant: normal; text-decoration: none; vertical-align: baseline; white-space: pre-wrap;“>You do not need to be a savant to be able to move easily. Let us do it for you. Thanks to it, you can freely move anywhere you want </span><span style=“font-size: 14.6667px;“><span style=“color: #252525; font-family: Arial, sans-serif;“><span style=“white-space-collapse: preserve;“>mapquest driving directions</span></span></span></p>
     

     
    <p dir=“ltr“ style=“line-height: 1.38; margin-top: 12pt; margin-bottom: 12pt;“><span style=“font-size: 11pt; font-family: Arial,sans-serif; color: #252525; background-color: transparent; font-weight: 400; font-style: normal; font-variant: normal; text-decoration: none; vertical-align: baseline; white-space: pre-wrap;“> </span></p>

  • #517811
    P
    Pisinka
    Účastník

    Zdravím, taky mám kocourka s citlivějším zažívání. Dlouho jsem zkoušela různé značky a výborné jsou granule od značky Marp. Tato značka je česká, granule mají výborné a jednoduché složení bez zbytečných přísad a obilovin. Značku rozhodně doporučím, určitě Vaší kočičce tady sednou.

  • #517776
    H
    Holina
    Účastník

    Dobrý večer, jaké granule se Vám osvědčily pro kočku s citlivějších zažíváním? Jakou značku koupit?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist