GrandOptical dioptrické brýle

Femina.cz > Fóra > Zdraví > GrandOptical dioptrické brýle

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel P PavlínaJ. a poslední změna proběhla před 3 dny, 18 hodinami.

  • Autor
    Příspěvky
  • #518226
    P
    PavlínaJ.
    Účastník

    Tak jsem nakonec koupila. Úplně obyčejné a byly za dobrou cenu. Měli nějakou akci. Hlavně mě nikde netlačí a jsou docela lehké.

  • #518085
    T
    Trutylulu
    Účastník

    Myslím si, že ty brýle mají trochu dražší, ale bývají i dobré akce, takže nakoupit levněji se dá. Zase ta kvalita je podle mě dobrá, takže někdy je dobré si za kvalitu připlatit.

  • #517987
    A
    Ayliana
    Účastník

    Určitě seženeš. Sortiment je moc dobrý. A taky ty optičky ti pomůžu a poradí, které se ti nejvíc hodí. Já tam chodím moc ráda.

  • #517941

    Normálně si zajdu na brýle změřit a poradit. Zařízení může dodávat kvalitní produkty, ale pokud je to poprvé, rozhodně musíte být opatrnější scratch games

  • #517935
    J
    Julys
    Účastník

    Za mě dobrý, mám už druhé a jsem spokojená. Kupovala jsem jenom levnější obroučky. Mají tam hodně velký výběr, takže se fajn vybírá.

  • #517834
    P
    PavlínaJ.
    Účastník

    Jakou máte zkušenost s dioptrickými brýlemi z Grandoptical? Mám doporučení od očního na brýle a budu kupovat své první. No a jejich pobočku mám kousek od práce. Je možnost sehnat brýle u nich za rozumnou cenu a v dobrý kvalitě?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist