French press

Femina.cz > Fóra > Cestování > French press

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel S Sonia.Cer a poslední změna proběhla před 3 roky, 3 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #482753
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    To určitě můžu. Mám tady tento a s tím jsem nad míru spokojená. S přítelem hodně výletujeme a kempujeme, tak jsem nám oběma pořídila tady tenhle french press a zároveň ti slouží i jako termohrnek 🙂 http://www.delikomat.cz/produkt/double-shot-coffee-press-to-go-2/

  • #482749
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Jestli něco takového máš, tak budu ráda, když mi tu necháš přímo odkaz, abych se mohla podívat a popřípadě si ho objednat pokud se mi bude líbit 🙂

  • #482671
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    Sehnat se dá, akorát je potřeba dávat pozor na kvalitu, aby dobře těsnil a neprotíkal 😉

  • #482534
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli se dá sehnat něco jako cestovní french press ? Jeden už mám doma, ale ten je jen pro domácí využití a není absolutně vhodný pro převážení nebo pobyt v přírodě, tak bych potřebovala něco v cestovní verzi. Nevíte o něčem takovém ?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist