Fotky dětí

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Fotky dětí

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel D DanaTrvnita a poslední změna proběhla před 4 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #515929
    I
    IsabelaZlata
    Účastník

    Za mě doporučji eshop Laab. My tam nechali dělat fotku na plátno. Teď ji máme pověšenou v obýváku a hned mi ta místnost přijde mnohem víc útulnější :). Ale nabízí i jiné možnosti provedení fotek. Já třeba přemýšlela nad leporelem z fotek :).

    • #516024
      D
      DanaTrvnita
      Účastník

      Mě na jejich stránkách moc zaujalo to dřevěné album. Máte ho některá doma?

  • #515142
    m
    marianana
    Účastník

    Nechávám vyrobit krásné fotky na Fotoobrazy z plátna. Sice dražší, ale za to kvalitní provedení a tisk. Dělají tisk na více povrchů, výsledek je čistý a krásný. Fotografie není rozmazaná.

    • #515344
      M
      Mildinka
      Účastník

      Můžu vědět jak dlouhé je doručení a jestli je potom potřeba se nějak speciálně o obrazy starat? Na co vše je tisk možný?

      • #515434
        m
        marianana
        Účastník

        Jak sám název napovídá jedná se o foto na plátně, dále tisknou na sklo, překližku, kapa desku nebo dřevo. Na dřevě pak vynikne i struktura dřeva, což vypadá moc hezky. Tisk na plátně máme například my v této sadě https://www.fotoobrazyzplatna.cz/fotoobrazy-sada-3-kusu-60×40-cm-s-vlastnimi-fotkami. Zvolila jsem tisk na satén, což vypadá opravdu skvěle a má to velmi živé barvy. Za zmínku stojí i tisk na kapa desku, která je velmi lehká nebo na sklo- originální a nádherné provedení. O obrazy není třeba se nějak starat, hlavně se nesmí dostat do styku s vodou či čistidlem. Doručení je do 5 pracovních dní případně expres do 3 pracovních dní, ale před Vánoci je toho více, takže se může doručení opozdit.

  • #512320

    Kvalita a ostrost barev tisku za ten zážitek opravdu stojí. Tam jsem také udělal sbírku. Vyplatí se ho používat, proto nás kontaktujte the backrooms

  • #512221
    B
    Blacka
    Účastník

    Moc díky, už mám na rameckuj.cz objednáno:) Líbí se mi celá služba a hlavně fotky jsou na saténovém papíře a není tam žádné sklo.

  • #512193
    P
    Polka
    Účastník

    Mrkněte na rameckuj.cz. Mají to fakt dobře vymyšlené, odešlete fotky  přímo přes mobil a za dva dny máte rámečky doma. Tady najdete i dobrou inspiraci na obrázkové koláže https://rameckuj.cz/#get-inspired

  • #512151
    S
    Simonita
    Účastník

    Napíšete prosím odkud ty rámečky máte? Taky bych je vyzkoušela.

  • #512114
    P
    Polka
    Účastník

    Já jsem to řešila nedávno a objevila jsem super rámečky na zeď, které se jen přilepí takovou speciální páskou na zeď. Skvěle drží, je to fakt bez práce a rámečky jsou krásné.

  • #512090
    B
    Blacka
    Účastník

    Maminky, mám plný mobil fotek dětí a chtěla bych si je nějak nechat udělat a pověsit na zeď. Poradíte – je nějaká služba, která to má fakt rychlé a vymyšlené?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist