Filtrace vody

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Filtrace vody

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel d danikk a poslední změna proběhla před 7 měsíci, 4 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #513428
    d
    danikk
    Účastník

    Opravdu kvalitní filtry vyrábí česká firma https://www.dionela.cz/ máme od nich filtr už dlouho a neměnila bych, lepší filtr těžko seženete 😉

    • #513431
      b
      barcca
      Účastník

      Ty vypadají moc dobře, líbí se mi že vyhrály v dTestu, to hodně sleduju. Jak dlouho vám ten filtr asi tak vydrží? A jak jste vybrali konkrétní typ filtru?

      • #513445
        d
        danikk
        Účastník

        Nám vydrží cca tak rok, ale to záleží podle toho kde bydlíte a taky kolik vás doma je apod.. S výběrem jsme si nechali poradit od nich, poslali jsme jim rozbor vody a oni nám podle toho řekli 🙂

  • #513379
    m
    marianana
    Účastník

    Taky nad takovým filtrem uvažuju, ale nevím jaký vybrat, četla jsem, že by se člověk měl vyhýbat těm z dovozu tak jsem docela na vážkách..

  • #513215
    b
    barcca
    Účastník

    Máte někdo doma filtr na pitnou vodu? Nemyslím jenom filtrační konvici, ale přímo průtokový filtr ke kohoutku. Děkuju za reakce 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist