Erekce a stres

Femina.cz > Fóra > Sex a vztahy > Erekce a stres

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel P Polinko a poslední změna proběhla před 1 týdnem, 4 dny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #518073
    P
    Polinko
    Účastník

    Ahoj, s manželem jsme řešili stejný problém, dokonce i přímo u mě, měla jsem období, kdy jsem na sex neměla ani pomyšlení a nic se mnou nehlo. Pomohly nám přírodní kapsle od https://www.flagranti.cz, které podporují libido. Mají variantu jak pro ženy, tak pro muže. Držím palce, at s manželem problém brzo vyřešíte.

  • #517831
    A
    Alecca
    Účastník

    Ahoj, hele mi máme docela osvědčený produkty ze supererekce, mají dost velký výběr a není potřeba lékařský předpis. Tak zkuste.

    • #517852
      P
      Petran.
      Účastník

      S tím mám taky docela dobré zkušenosti, je to takový malý zázrak. Prvně jsem k tomu byla skeptická, ale po měsíci užívání si to doopravdy nemůžeme vynachválit.

  • #509152
    S
    SarkaKiska
    Účastník

    Manžel je už dlouho v práci pod velkým stresem a myslím, že kvůli tomu začal mít v posteli problém s erekcí. Kdo jste to řešil, doporučte co vám pomohlo z těch přírodnějších doplňků. Prosím jenom vážné odpovědi a osobní zkušenosti, děkuji

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist