Epilace

Femina.cz > Fóra > Krása > Epilace

Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel m markurka5 a poslední změna proběhla před 2 roky, 1 měsícem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #486623
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Já jsem se na tu aetherclinic.com taky koukala a musím teda říct, že ty ceny mě osobně hodně mile překvapily. Taky jsem čekala jiné palby, na to, že je to v Praze…

    • #496838
      m
      markurka5
      Účastník

      Kolik je potřeba těch ošetření podstoupit, aby mi chloupky už nerostly ?

  • #485639
    K
    Kryska
    Účastník

    Dívala jsem se na ten ceník a upřímně teda koukám, protože jsem čekala, že to bude mít pražská klinika v poměru s našimi v Brně několikanásobně dražší, ale ba naopak to má levnější a vyplatí se mi tam na tu epilačku celého těla jet. To je fakt bomba tohle http://www.aetherclinic.com/cs/medical-center/aether-laserove-odstraneni-chloupku/. Jak to mají holky s termíny ? Čeká se dlouho ?

    • #488405
      M
      MakMak
      Účastník

      Ahoj, už jsi na tu aetherclinic.com volala? Jako myslím na objednání… Taky by mě zajímalo, jak to mají s termíny. Ale myslím, že teď na léto je to stejně pasé, že?

  • #485541
    M
    MakMak
    Účastník

    Aha, to je vlastně pravda… Ono to bude lepší, když se svěřím někomu, kdo to umí a ví, co dělá. No a kolik sezení bylo třeba? A je to bolestivé?

    • #486662
      B
      Bedriška Malá
      Účastník

      Ahoj, už jsi na té aetherclinic.com byla? Nebo jsi spokojená?

      • #486663
        K
        Kryska
        Účastník

        Tak já mám první ošetření za sebou a je to naprosto bezbolestná procedura :). Další termínek mám v půlce června, a to jsem domluvená, že si nechám jemně zvýraznit horní ret na doporučení paní doktorky, tak se dámy nemůžu dočkat.

        • #487611
          M
          MakMak
          Účastník

          Ahoj a byla jsi na tom na aetherclinic? A v červnu jsi byla? Takže ty rty se dají dělat i v létě?

  • #485525
    K
    Katchorka
    Účastník

    Epilace je super věc, ale doma bych si ji nedělala a epilátor už vůbec nekupovala. Já jsem na epilaci byla. Ale nechala jsem si to udělat od odborníků. Je to prostě lepší, mám jistotu, že je vše pryč 🙂 Byla jsem na klinice aetherclinic.com a jen doporučuju!

  • #485467
    A
    Alecca
    Účastník

    Ahojky, uvažuju, že si koupím epilátor domů. Co myslíte, je to dobrý nápad? Odstaní chloupky? Jako léto se blíží a to holení mě fakt začíná obtežovat…

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist