Ekzémy

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Ekzémy

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel B Bedriška Malá a poslední změna proběhla před 1 měsícem, 4 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517215
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Ahojky, dlouhodobě užívám tyto tabletky https://www.houbicky.eu/housenice-cinska-cordyceps-sinensis-120-kapsli/a v případě akutní vyrážky, ekzému atd jsem brala extrakt, jelikož je o dost silnější než tabletky. Ale od doby co ho užívám se cítím celkově mnohem lépe, zlepšila se mi imunita a vyrážky mi skoro zmizely. Věřím že ještě chvilku a budu kompletně zahojená a vyléčená. Pokud berete něco na ředění krve, tak by se brát neměli.

    • #517398
      B
      Bedriška Malá
      Účastník

      Faakt? Tohle mě teda opravdu nenapadlo a to jsem hledala a zkoušela kde co. 🙁 Moc děkuju! Na stránky Houbičky.eu jsem se dívala a objednala jsem si jak ten extrakt tak i tabletky. Moc se mi líbí, že to zaměření je mnohem větší. Doufám že to opravdu pomůže a nebudu muset řešit nějakými mastičkami od dr a podobně.

  • #517126
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Holky co se Vám osvědčilo nejvíce na ekzém? Samozřejmě že je důležité vědět příčinu, ale když ji víte máte nějaký dobrý tip na krém, případně i nějaké doplňky, které Vám s bojem pomohli?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist