Ekzém

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Ekzém

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel k koralovka85 a poslední změna proběhla před 1 týdnem, 3 dny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #518063
    k
    koralovka85
    Účastník

    Toto je hlavně problém vnitřní než vnější. Určitě by to chtělo léčit zevnitř a až potom hledat i nějaké pomocníčky z venku. Já nedám dopustit na houbičky.eu. Na kožní onemocnění je skvělá Reishi https://www.houbicky.eu/reishi-ganoderma-lucidum-100ml-extrakt/ a také Cordyceps. Na akutní stavy je nejlepší extrakt, potom můžete přejít na tabletky. Nedám na ně dopustit. Pomáhají i v jiných oblastech, ale mě osobně na tyto obtíže skutečně pomohli a vyléčili. 🙂

  • #515809
    A
    Anka45
    Účastník

    Mě doporučila známá Dermacius gel od H2 Europe  a ještě k tomu začít užívat i probiotika od stejné firmy. Vyrážky, ekzémy a podobně vznikají i díky špatnému fungování zažívání. Je potřeba tedy zaměřit se i na to co jíme a střeva pročistit. Tady ty H2 Probio obsahují molekulární vodík, takže se i lépe a rychleji vstřebávají. Gelík je velmi lehký, hydratační a pomáhá v hojení.

    • #515885
      j
      juliebaborska
      Účastník

      Tak to že by to mělo spojitost se střevy mě teda vůbec nenapadlo. To jsem ráda že jsem na tohle narazila, potýkám se také s vyrážkou. Se žaludkem mám problémy dlouhodobě a teď se mi udělala nějaká vyrážka v obličeji. Ten gel je přímo na problémy s pletí?

      • #516057
        A
        Anka45
        Účastník

        Gelík máte tady https://eshop.h2europe.company/produkt/dermacius-gel/ a zároveň tam objednávám i to Probio. Když se zaregistrujete, máte tam i slevy a levnější produkty. 🙂 Registrace nic nestojí. Teď mají i akci na H2 Probio 1+1. Mě to poradila dr že to spolu souvisí. Jinak gel je také na aknózní pleť, vyrážku a může se používat i na tělo.

  • #511797
    M
    MakMak
    Účastník

    Za mě je potřeba používat bio kosmetiku, která je šetrná… 🙂 Mám to ozkoušené 🙂 Opravdu to tak je. A pokud někdo neví, kde by bio kosmetiku koupil, tak super shop alpik 🙂

  • #456462
    D
    Danča.L
    Účastník

    Ahoj, já bambuckým máslem. Pěkně kůži omýt a namazat tenkou vrstvou. ideálně na noc. Zklidní se ložiska a kůže není vysušená. objevila jsem máslo už i na Notinu 😀

    • #515764
      A
      Amalie.Ami
      Účastník

      Bambucké máslo mi take pomohlo s ekzémem, kupuji ho pravidelně v DM.

  • #454290
    i
    irishanova
    Účastník

    Jestli to nemáš po celém těle, tak na menší ložiska je super neo phytiol od rosenpharmy. Hodně se mi to po té mastičce zklidnilo a přestalo se mi to rozlézat dál

  • #437936
    A
    Alína21
    Účastník

    Ahojte, poslední dobou se mi rozjíždí ekzém, tak se chci zeptat čím mažete, abyste kůži zklidnily…dík

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist