E-shop Zdravý batoh

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > E-shop Zdravý batoh

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel M Martička00 a poslední změna proběhla před 3 roky, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #481150
    M
    Martička00
    Účastník

    Moc děkuji za doporučení – na batohy Beckmann jsem se dívala a moc se mi líbí! Hned jsem jeden dcerce pod stromeček objednala, těším se na její reakci 🙂

  • #481094
    k
    katka.novot3
    Účastník

    Dobrý večer, my máme pro dcerku pod stromeček koupený tento batoh v setu https://www.zdravybatoh.cz/p/skolni-set-4-dilny-super-pony-beckmann-2020 Se značkou jsem moc spokojená – vše je v krásném designu, propracované a těším se na dcerku, až batoh pod stromečkem rozbalí 🙂

  • #481018
    H
    Hanička45
    Účastník

    Zdravím, e-shop prodává značku Beckmann – máme batoh pro dcerku, teď je v první třídě a batoh můžu doporučit. Batoh je lehoučký a dobře zpracovaný. E-shop taky doporučuji – obchůdek proběhl bez problémů, batoh jsme měli doma asi za 3 pracovní dny.

  • #480991
    D
    Diana Malá
    Účastník

    Dobrý večer, z e-shopu máme batoh pro syna a můžu ho vřele doporučit. Batoh je kvalitní a obchůdek proběhl bez problémů. Batoh byl doma opravdu rychle a komunikace byla v pořádku.

  • #480934
    M
    Martička00
    Účastník

    Zdravím, nemáte zkušenost s e-shopem Zdravý batoh? Mají krásné batohy do školya uvažuji nad koupí, ale chtěla bych osobní zkušenost, díky.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist