E-shop Bakly

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > E-shop Bakly

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel P Petran. a poslední změna proběhla před 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #515420
    P
    Petran.
    Účastník

    Já mužů doporučit, objednávala jsem poprvé a asi určitě ne naposled. Mám dřevěný organizer, se kterým jsem spokojena.

  • #502909
    K
    Kryska
    Účastník

    Jak jsou na tom prosím s kvalitou? Chtěla bych pro taťku ten jejich set sklenic na rum a mamka dává všechno do myčky, tak aby to tam nepopraskalo.

    • #503045

      O kvalitě není pochyb! Mám jejich kávový servis, sklenice na víno. Všechno jsem dostala od dcery a jsem strašně spokojená.

      • #503567
        K
        Kryska
        Účastník

        Díky moc! Počkala jsem si na dny marianne a využila ten jejich slevový kupon na eshop, tak mě to vyšlo o dost levněji 🙂

  • #501504
    D
    Danka.m
    Účastník

    Taky na eshopu nakoupím – jsem ráda, že jsem na tuhle diskuzi narazila, mají krásné věci.

  • #501316
    M
    Miluška Nová
    Účastník

    Já od nich mám tato dvě zrcadla https://www.bakly.cz/villa-collection-kulate-zrcadlo-s-kovovym-ramem-vardo-black-100-cm-12334 a jsou opravdu kvalitní a krásné.

  • #501231
    B
    Blacka
    Účastník

    Zdravím, mám od nich v bytě pár dekorací a mají krásné věci, já jsem moc spokojená.

  • #501137
    H
    HelaStach
    Účastník

    Mají fakt krásné věci – díky za tip 🙂 Určitě u nich nakoupím 🙂

  • #501097
    M
    MájinkaS
    Účastník

    Dobrý den, na Bakly jsem objevila krásná zrcadla – nakupujete u nich někdo? Je eshop spolehlivý?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist