Dřevěné šperky a doplňky

Femina.cz > Fóra > Móda > Dřevěné šperky a doplňky

Zvolené téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  lenka3kubin@seznam.cz a poslední změna proběhla před 2 roky, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #492630

    Nemáte zkušenost tady s tím eshopem ? Mívají black friday ? http://www.olivie.cz

  • #489653
    m
    milka8
    Účastník

    Já mám nejradši stříbrný šperky, hodí se ke všemu a můžou být buď decentní nebo výraznější jak má člověk náladu, krásný výběr mají tady https://www.hotdiamonds.cz/

    • #491621
      m
      michala69
      Účastník

      Taky mám ráda stříbrné šperky. Přijdou mi šmrncovnější, zrovna jsem si vyhlídla prstýnek na eshopu Olivie akorát nevím jestli s jeho objednáním nemám počkat na tu jejich akci Night shopping 🙂

    • #491517

      Dívala jsem se, že mají šperky s diamanty. Snad se nebudu ptát hloupě, ale jak poznám, že jde zrovna o diamant ?

      • #491788
        i
        irishanova
        Účastník

        Jestli se můžu připojit, tak já mám od nich náušnice a dostala jsem k nim certifikát, takže podle toho to poznáš 😉

  • #485295

    kvapik
    Účastník

    Tak je to od BeWooden, je to česká firma, dívala jsem se na jejich stránky a mají fakt stylový a originální věci 😉

    • #485334
      N
      Nivea
      Účastník

      Skvělý, přesně takový jsem si představovala, moc díky za ochotu 🙂

      • #485354

        kvapik
        Účastník

        Jsem ráda, že se líbí, není za co 😉

        • #485804
          N
          Nivea
          Účastník

          Tak už mi přišly a jsou nádherný, už se těším až je předám 🙂

          • #486254

            kvapik
            Účastník

            Tak to mě těší, že jste vybrali, určitě udělají radost

  • #485264
    N
    Nivea
    Účastník

    To budeš moc hodná, díky 🙂

  • #485215

    kvapik
    Účastník

    Naši kamarádi takové měli, zkusím se jich zeptat, kde jse sehnali 😉

  • #485021
    N
    Nivea
    Účastník

    Vybírám dřevěné manžetové knoflíčky a náušnice. Jsme v létě pozvaní na svatbu, která bude celá v takovém stylu, a tak chci koupit jako dárek pro nevěstu a ženicha, ale ještě jsem neviděla takové, u kterých bych si řekla, jo to je ono. Jde mi o to, aby bylo na první pohled vidět, že jsou kvalitní a byly stylové. Díky za tipy

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist