Doporučení na kosmetiku

Femina.cz > Fóra > Krása > Doporučení na kosmetiku

Zvolené téma obsahuje celkem 38 odpovědí. Do diskuze (20 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel h hancanov a poslední změna proběhla před 2 roky, 4 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #493147
    h
    hancanov
    Účastník

    Mně se začaly teď hodně dělat vrásky a nic mi na to nezabírá… :-/

  • #488352
    e
    evcasl
    Účastník

    Já používám českou přírodní kosmetiku Nobilis tilia a jsem s ní maximálně spokojená.

    • #488420
      N
      Nivea
      Účastník

      A co od nich používáš? Koukám na jejich nabídku a líbí se mi že je jejich kosmetika opravdu od základu přírodní

      • #488456
        e
        evcasl
        Účastník

        Mám od nich teď opalovací mléko, hyaluronové sérum, odličovač, krémy a olejíčky.

        • #488519
          N
          Nivea
          Účastník

          Tak moc díky, několik věcí jsem si objednala tak se těším až je vyzkouším

          • #489057
            e
            evcasl
            Účastník

            Za málo, dej vědět jak ti vyhovuje.

  • #487802
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Holky, kosmetika super. Čím kvalitnější, tím lepší 🙂 Ale k tomu doporučuju i čistič pleti. Já mám třeba tento https://www.orava.eu/cz/cs/ultrazvukovy-cistic-pleti-venere1 a ten je super 🙂

  • #487460
    k
    katkakatule
    Účastník

    Mně moc vyhovuje kosmetika https://www.iuvenio.com/ doporučuju si o ní něco přečíst, pro mě je to ta nejlepší kosmetika ze všech které jsem zkoušela.

    • #487545
      N
      Nivea
      Účastník

      Aha ta vypadá moc dobře, co od nich používáš? To nanovlákenné sérum vypadá luxusně, účinkuje?

      • #487633
        k
        katkakatule
        Účastník

        Mám od nich celkovou péči od mycího gelu, přes fresh a to nanovlákenné sérum až po noční krém. Opravdu to vidím den za dnem jak mám pleť lepší.

        • #487978
          N
          Nivea
          Účastník

          Tak to zní fakt dobře, už jsem si objednala tak se na to těším, díky za reakci.

          • #488177
            k
            katkakatule
            Účastník

            Ráda jsem poradila, věřím že budeš taky spokojená, já lepší kosmetiku ještě nenašla 😉

  • #486524
    j
    jaarkkaa
    Účastník

    Za mě doporučuju tenhle krém s ureou https://www.care4you.cz/x8777/seni-care-krem-na-suchou-pokozku-s-10-ureou na suchou kůži je nejlepší.

  • #486484
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Co vám pomáhá na hodně suchou pokožku?

  • #486477
    n
    nanna
    Účastník

    Co byste poradili na hodně suchou pokožku? Co vám vyhovuje?

  • #486184
    c
    cwa12214
    Účastník

    <table border=“0″ width=“361″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col width=“361″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr>
    <td class=“xl67″ style=“height: 69.95pt; width: 271pt;“ width=“361″ height=“93″>Nejlepší kosmetiku pro svého manžela koupím na <span class=“font5″>angrybeards.</span></td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>
     

  • #485510
    A
    Alecca
    Účastník

    Ahojky holky, procházela jsem si to tady a nikde jsem nenašla info ohledně přístojů na pleť. Používáte? Mě třeba zaujal ten sonický čistič https://www.orava.eu/cz/ultrazvukovy-cistic-pleti-venere1. Pomáhá to?

    • #486497
      G
      GabulkaKoc
      Účastník

      Já teda zatím čistič pleti nemám, ale jako myslím si, že pokud jde o péči o pleť, tak je docela důležitej. Uvažuju, že si ho koupím. Tady na ten od Oravy jsou super recenze. Ty sis ho koupila? Jak jsi s ním spokojená?

  • #484891

    kvapik
    Účastník

    Já jsem moc spokojená s touhle kosmetikou, konkrétně tahle lipová péče mi úžasně sedla https://eshop.nobilis.cz/plet/lipova-detoxikacni-pece/ mají ale spoustu dalších produktů, pro všechny typy pleti. Zatím všechno, co jsem od nich vyzkoušela mi moc vyhovovalo. Je to samozřejmě čistě přírodní certifikovaná kosmetika a jako bonus česká 🙂

    • #485065

      kvapik
      Účastník

      Tak to jsem ráda, že jsem dobře poradila, myslím, že budeš opravdu spokojená 🙂

      • #485268
        m
        milka8
        Účastník

        Tak už pár dní používám a je to moc příjemný, tak jsem zvědavá na výsledky 🙂

        • #485300

          kvapik
          Účastník

          To mě těší, tak dej potom vědět 😉

    • #485029
      m
      milka8
      Účastník

      Děkuju za radu, to vypadá fakt dobře. Zaujalo mě to hyaluronové sérum, četla jsem, že kyselina hyaluronová je výborná na vrásky, tak to asi zkusím. A ten krém z té sady, co si psala, že používáš vypadá taky moc dobře. Rovnou zkouším objednat 🙂

      • #485226

        kvapik
        Účastník

        Jojo to sérum byla první věc, kterou jsem si od nich koupila a používám ho pořád

  • #484561
    m
    milka8
    Účastník

    Chtěla bych vyzkoušet čistě přírodní kosmetiku na pleť, doporučíte nějakého výrobce, který se vám osvědčil?

    • #484690
      n
      nanna
      Účastník

      Taky jsem to teď začala sledovat a snažím se kupovat hlavně přírodní a eko věci, takže jestli se vám někomu osvědčila přírodní kosmetika, která je opravdu účinná, budu ráda za tip.

  • #484326

    Dívala jsem se, že iuvenio má nějaké nové krémy. Zajímal by mě hlavně ten Retouch, co je určený i na aknózní pokožku. S akné bohužel bojuju dlouho, ale nic mi pořádně  nepomohlo, tak jsem vůči tady těm doplňkům docela skeptická :/

  • #482097
    J
    Jarka50
    Účastník

    Super sérum má i bodybe. Používám ho cca 4 měsíce a na pleti je to znát https://www.bodybe.cz/p/hyaluron-7-serum/

    • #482236

      Taky mám zkušenost s kosmetikou od bodybe. Hlavně ten jejich kolagen mi pomohl, hlavně co se týče kvality vlasů a nehty už taky nemám jako papírek 🙂

  • #481868
    m
    michala69
    Účastník

    Kdo má podle mě nejsilnější pleťové sérum, tak je tady ta značka https://www.iuvenio.com/products/single/nano

    • #482094
      i
      irishanova
      Účastník

      Aha, tak zrovna tady s tou značkou zkušenost nemám. Máš od nich něco vyzkoušeného ?

      • #482136
        m
        michala69
        Účastník

        Mám tu jejich celou řadu, ale nejvíc mě překvapil tady ten jejich krém https://www.iuvenio.com/products/single/vital/202008. Přišel mi hutnější, ale o to víc jsem byla překvapená, když se krásně vstřebal a nezůstala jsem po něm vůbec mastná

        • #482240
          k
          karolina.ka95
          Účastník

          Myslíš, že stačí používat jenom to pleťové sérum nebo je potřeba těch přípravků používat víc ?

          • #482574
            m
            michala69
            Účastník

            Základ je i dobře vyčištěná pleť, takže za sebe určitě doporučuju těch produktů používat více než jenom krém, který je vlastně až to poslední 🙂

          • #482754
            S
            Sonia.Cer
            Účastník

            Dívala jsem se, že to sérum, co má iuvenio se nějak ještě „dodělává“ ? Jak to prosím funguje ?

          • #483492
            m
            michala69
            Účastník

            Ano dodělává a není to nic složitého 🙂 a hlavně u toho máš komplet návod. Stačí si otevřít jedno to „políčko“ kapneš do něj pipetkou 8-10 kapek, promícháš a naneseš na pleť 🙂

          • #483672
            k
            karolina.ka95
            Účastník

            Dala jsem nakonec na tebe a objednala si tu mycí emulzi a kolagen booster a byla jsem hrozně překvapená co jsem v tom balíčku všechno měla. Ta essence je velmi příjemná a to nano sérum mě taky oslovilo. Určitě si tady ty produkty objednám, protože jsou na pleti příjemné a i když jsem měla strach, že mi kosmetika nesedne, tak jsem ráda, že jsem je nakonec vyzkoušela.

  • #481458
    i
    irishanova
    Účastník

    S jakou kosmetikou máte dobrou zkušenost ? Jde mi hlavně o čištění pleti a následnou péči, jakou jsou séra a hydratační krémy. Budu ráda za přímé doporučení na přípravky, u kterých vidíte na pleti zlepšení a jste s nimi spokojené.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist