Doplňky stravy

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Doplňky stravy

Zvolené téma obsahuje celkem 54 odpovědí. Do diskuze (35 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel l lenana a poslední změna proběhla před 5 hodinami, 33 minutami.

  • Autor
    Příspěvky
  • #518183
    n
    nadiaa
    Účastník

    Můžete poradit něco na hubnutí? Potřebuju do léta zhubnout alespoň 8 kilo a budu ráda za každou zkušenost 🙂

    • #518280
      l
      lenana
      Účastník

      Já jsem zhubla s https://www.ketodiet.cz/ úžasných 10 kilo, takže můžu rozhodně doporučit. Jde to snadno i bez hladovění 🙂

    • #518255
      b
      barcca
      Účastník

      Taky hledám se snažím něco shodit a nedaří se mi a to se i snažím hýbat, nepřejídat se ale nějako se mi nedaří 🙁

  • #517832

    John Smith
    Účastník

    seriously boom

  • #517828
    D
    Deniska11
    Účastník

    Nemáte někdo prosím zkušenost s doplňky od supererekce? Je někdo, kdo to pravidelně používá?

  • #517762

    Twicsyko
    Účastník

    <span style=“color: #242424; font-family: regular; font-size: 14px;“>Ahoj, prosím máte tip na přírodní profukt, který by mi pomohl od nolesti hlavy?</span>

  • #517741
    j
    jaarkkaa
    Účastník

    Co se vám osvědčilo na posílení imunity pro děti? Sdílejte prosím co máte vyzkoušené, moc díky 🙂

  • #517241
    m
    mishlou
    Účastník

    Z doplňků stravy mi sedl Wecare Immunity, který beru celou zimu a účinek cítím v tom, že mě tuto zimu nesejmula žádná nemoc. Má bohaté složení a v tom je asi ten klíč, že mi chyběly vitamíny, přitom si myslím, že jím docela pestrou stravu, no každopádně si ho pořídím na podzim zase.

  • #516490
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Skvělá je KetoDiet, zkusila jsem toho víc, ale tahle je za mě rozhodně nejúčinnější a hlavně i dobrá. Koukni na jejich balíčky, mají na ně teď 15% slevu.

  • #516343
    S
    SarkaKiska
    Účastník

    Holky, pomohlo vám něco zhubnout? Co třeba low carb dieta? Přemýšlím nad tím, ale netroufám si na to sama, co nějaká připravená?

  • #515938
    D
    Deniska11
    Účastník

    Holky kdo by ještě hledal nějaké doplňky třeba i pro svoje blízké, tak na Vitaslife mají teď i super balíčky pro zdraví. 🙂 Já jsem objednávala i babi a dědovi, protože takových dárků není nikdy dost. 🙂 Tak jen hážu takový tip. 🙂

  • #514814
    j
    jaarkkaa
    Účastník

    Pomohlo vám něco na padání vlasů? Myslela jsem, že po porodu se to samo srovná, ale už mi padají opravdu dlouho a nelepší se to,zkouším pořád nějaké přípravky a nic :-/

    • #514830
      k
      katkakatule
      Účastník

      Mně taky nepomáhalo nic a to jsem toho taky zkusila hodně. Nakonec jsem zašla na specializovanou kliniku https://www.clinicalhair.cz/ kde mi konečně pomohli a za pár měsíců jsem měla po problému. Kdybych o nich věděla dřív tak neváhám..

  • #514528
    M
    Micha-ella
    Účastník

    Ráda bych teď taky začala užívat něco pro celkové podpoření zdraví. Jak se teď měnilo počasí tak jsem hodně unavená a taková bez nálady a už dlouho si říkám, že bych měla něco preventivně užívat. Tak něco doporučitě, nejlépe přírodního 🙂

    • #514681
      d
      danikk
      Účastník

      Já jsem si říkala, že bych zkusila nějaké medicinální houby, ale moc nevím jakou vybrat a hlavně od koho aby to bylo opravdu kvalitní…každou zkušenost ocením 🙂

      • #514788
        m
        milka8
        Účastník

        Já si kupuju https://www.houbicky.eu/housenice-cinska-cordyceps-sinensis-120-kapsli/ je to opravdu kvalitní doplněk, je v bio kvalitě a speciálně zpracovaný aby tělo dokázalo vstřebat všechny důležité živiny z toho. Vřele doporučuju, postavilo mě to na nohy 🙂

        • #514817
          d
          danikk
          Účastník

          Ahaa podle toho co tam čtu to vypadá skvěle. Děkuju za doporučení, líbí se mi hlavně že je to v bio kvalitě a má to jasný původ, na to si dávám vždycky pozor

  • #514466
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    Ahoj ráda bych se zeptala jak posilujete svoji imunitu, zda užíváte nějaké vitamíny?

    • #514619
      G
      GabulkaKoc
      Účastník

      Já už si asi půl roku posiluji imunitu tímto práškem z přednaklíčeného ječmene https://www.alpik.cz/activated-barley-powder-organic-prednakliceny-jecmen-100g-viridian/ , který je na celkové posílení organismu. Má velmi dobré složení a navíc je to silný antioxidant a musím říct, že zatím jsem nebyla ani nachlazená a to většinou v této době  jsem už loni touto dobou byla na hromadě.

      • #514740
        r
        rjapseznam-cz
        Účastník

        Děkuji z typ, dívala jsem se na ty vitamíny a ještě mě tam zaujali i jiné, takže jsem si je objednala, ale co musím říct, tak mě oslovilo, že mají velký sortiment zdravé stravy, takže jsem si tam také hned přihodila něco zdravého :-).

  • #514198
    w
    wenduna
    Účastník

    Jsem spokojená s tímto přípravkem – https://www.notino.cz/mycomedica/betaglukan-biocell-podpora-imunity/ Spolehlivě posiluje imunitu, jeho účinky navíc podporuje acerola, která je nejbohatším přírodním zdrojem vitaminu C. Mám zvýšený cholesterol, přípravek mě pomáhá  udržet jeho normální hladinu v krvi.

  • #506544
    b
    barcca
    Účastník

    Kvalitní doplňky stravy jsou ty od AltaHerba, kupuju od nich už roky a osvědčily se.

    • #506624
      j
      jancajanicka
      Účastník

      A co konkrétně teď od nich užíváš, doporučíš?

      • #506652
        b
        barcca
        Účastník

        Přes online lékárnu jsem si ho objednala, určitě najdeš i normálně v kamenné 😉

  • #506536
    b
    bertikber
    Účastník

    Já teď užívám doplněk stravy s ostropestřecem a kurkuminem. Je od Movit energy a je výborný na detoxikaci, podporu imunity, pro zdravé klouby, pokožku a hodně dalšího.

  • #505606
    m
    milka8
    Účastník

    Kvalitní doplňky stravy se dají koupit tady https://vitaslife.cz/ užívám od nich teď hořčík a železo s vitamínem C ve formě extraktů z kari listu a aceroly. A mají taky kvalitní hořčík, který se dobře vstřebává oproti jiným doplňkům.

    • #505635
      S
      SarkaKiska
      Účastník

      To vypadá dobře, líbí se mi že to je fakt přírodní ve formě extraktů.

      • #505753
        m
        milka8
        Účastník

        Jojo to se mi právě taky líbilo, většinou si to na to přírodní složení jenom hraje ale oni mají opravdu 100procentní.

  • #504832

    kvapik
    Účastník

    Zkuste nápoj z čerstvé spiruliny https://www.spiralps.cz/ my si ho doma teď moc oblíbili. Spirulina je superpotravina a v tomhle nápoji je čerstvá takže si z ní tělo dokáže vzít co nejvíc a má ten nápoj taky dobrou chuť, naše dcera ho má moc ráda.

    • #504833
      n
      nanna
      Účastník

      To se mi líbí, kupuješ ty malý balení nebo ty velký?

      • #504893

        kvapik
        Účastník

        Já objednávám to balení 6×500 ml přijde mi že se to nejvíc vyplatí. Navíc nemám potom doma tolik lahviček na třídění.

  • #504821
    n
    nanna
    Účastník

    Taky budu ráda za doporučení něčeho s přírodním složením co celkově podpoří imunitu.

  • #504629
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Poradíte něco čistě přírodního na podporu imunity? Nechce se mi polykat umělé vitamíny, nevěřím že je to pro tělo dobré…

  • #504334
    j
    jandulka25
    Účastník

    Preferuji přírodní přípravky, takže jsem zvolila k podpoře imunity kouzelné kapky od http://www.altaherba.cz

    • #504472
      g
      giska
      Účastník

      Jsou vhodné i pro děti? Máte zkušenost?

      • #504654
        l
        leoneska
        Účastník

        Dětem dávám na podporu imunity Altaherba sirup ze 14 bylin.

        • #504752
          g
          giska
          Účastník

          Bylinný sirup už jsem koupila a začala jsem ho dávat dětem.

      • #504564
        j
        jandulka25
        Účastník

        Děti mám školáky, tyto kapky jim na posílení imunity dávám. Nebývají tak často nemocné.

  • #500988
    K
    Katchorka
    Účastník

    Ahoj, prosím máte tip na přírodní profukt, který by mi pomohl od nolesti hlavy?

  • #500848
    m
    michaela77
    Účastník

    Co něco přírodní co můžou i děti?

    • #500947
      e
      evcasl
      Účastník

      Skvělý jsou kapky Juvenil, je to přírodní doplněk na podporu imunity a co je dětem dávám tak všemu krásně odolávají.

      • #502048
        t
        tana.hadkova
        Účastník

        Ty mi teď doporučila kamarádka, prý je zachránily od neustálých viróz.

      • #501948
        m
        michaela77
        Účastník

        Díky moc, už je všichni užíváme 🙂

  • #500585
    g
    giska
    Účastník

    Dětem tento repelent taky dáváte?

    • #500622
      k
      kikajda
      Účastník

      Mají v nabídce B-komplex Repelent pro děti. Je vhodný od tří let.

  • #500287
    k
    kikajda
    Účastník

    Od Rosenpharmy mám osvědčený přípravek B-komplex Repelent. Je účinný.

  • #500229
    R
    Rikina
    Účastník

    Dívala jsem se na jejich webovky, mají velký výběr.

  • #500048
    f
    femuska
    Účastník

    Jsem spokojená přímo s tímto přípravkem – https://www.rpshop.cz/vitaminy-mineraly/multivitamin

  • #499710
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Ahoj holky, měla bych dotaz, zda berete nějaké vitamíny nebo doplňky stravy? A pokud ano, tak podle jste si je vybíraly? A jaká byla odezva – pocítily jste změnu?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist