Doplňky na podporu imunity pro děti

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Doplňky na podporu imunity pro děti

Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel S Sonia.Cer a poslední změna proběhla před 3 roky, 3 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #482668
    A
    Andryna
    Účastník

    Mám s kolostrem výbornou zkušenost u pětileté dcerky. Imunitu s ním jí posilujeme pravidelně od jednoho roku.

  • #482605
    R
    Rikina
    Účastník

    A  dáváte ho i malým dětem?

  • #482531
    l
    leoneska
    Účastník

    Kolostrum nám doporučila naše lékařka. Děti jsou často nemocné, tak jsme ho objednala.

     

  • #482459
    f
    femuska
    Účastník

    My s ním taky posilujeme  imunitní systém. Výrazně také usnadňuje a zkracuje léčbu řady nemocí, například rýmy, nachlazení, zánětů horních i dolních cest dýchacích  což máme vyzkoušené.

  • #482306
    g
    giska
    Účastník

    O kolostru jsem už slyšela hodně kladných informací. Rozhodla jsem se, že ho u Betuly objednám.

  • #482206
    Z
    Zuzi.S.
    Účastník

    Kolostrum, konkrétně kozí od http://www.betula.cz máme vyzkoušené u našich dětí. Jejich nemocnost hodně klesla.

  • #481917
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    Výbornou zkušenost mám s betulou. Dostala jsem na ni doporučení od praktické lékařky a prvně jsem ji teda začala užívat já a pak jsem ji koupila i pro syna, protože začaly dělat i dětské balení a tam jsou ty pilulky o něco menší.

    • #482464
      k
      karolina.ka95
      Účastník

      Jaké je tady u toho doplňku složení ? Mají ho dostupné na stránkách ?

      • #482744
        S
        Sonia.Cer
        Účastník

        Mají to popsané na stránkách, ale nejdůležitější je tam to mlezivo https://www.betula.cz/

  • #481788
    J
    Jarka50
    Účastník

    S jakými doplňky na podporu imunity pro děti máte opravdu dobrou zkušenost, že dítě po užívání nebylo pak tolik nemocné ?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist