Doplněk stravy na únavu a stres

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Doplněk stravy na únavu a stres

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel d danikk a poslední změna proběhla před 4 týdny, 1 dnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517740
    j
    jaarkkaa
    Účastník

    Co se vám osvědčilo na rychlé posílení imunity v období chřipek, viróz nebo když prostě cítíte, že na vás něco leze?

  • #517194
    A
    Andryna
    Účastník

    Na stres a únavu mi hodně pomáhá magnesium. Zjistila jsem, že mám nedostatek hořčíku a na nervovou soustavu mi to nedělalo dobře.

    • #517299
      R
      Rikina
      Účastník

      Já si objednávám doplňky stravy spolu s kosmetikou a parfémy na Notino. Jsem s jejich službami moc spokojená.

  • #516907
    K
    Klára29
    Účastník

    Tady máte odkaz na magnesium, které užívám já a mám s ním jen dobré zkušenosti https://vitaslife.store/produkt/vitaslife-magnesium-700mg-90-kapsli

  • #516707
    D
    Danka.m
    Účastník

    Holky, vložily byste mi odkaz na konkrétní magnesium, taky trpím velkou únavou a špatně snáším stres.

  • #516689
    K
    Klára29
    Účastník

    Výborné na problémy, které popisujete, je magnesium VitasLife. Užívám ho už delší dobu a na stres, únavu, ale i lepší zažívání funguje skvěle.

  • #516630
    E
    Esterinda
    Účastník

    Dobrý večer, mám teď velký stres v práci, jsem unavená a celkově se necítím úplně dobře. Poradíte nějaké osvědčené doplňky stravy? Máte někdo podobnou zkušenost?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist