Doplněk stravy na lepší pleť

Femina.cz > Fóra > Krása > Doplněk stravy na lepší pleť

Zvolené téma obsahuje celkem 24 odpovědí. Do diskuze (15 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  danina22 a poslední změna proběhla před 1 rokem, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #505919
    N
    Nivea
    Účastník

    Mně se moc osvědčil tenhle veganský vitamínový komplex https://www.denatura.cz/premiovy-vitaminovy-komplex-vlasy–nehty-a-plet/ po 40ti denní kúře mám vlasy, pleť i nehty úplně k nepoznání 🙂

    • #505952

      danina22
      Účastník

      Aha to vypadá podle složení výborně. Líbí se mi že zároveň podporuje celkově i imunitu a nemusím tím pádem už nic jinýho shánět, díky za tip 🙂

  • #505237
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Já bych chtěla zkusit nějaký kolagen ale nevím jaký vybrat aby to mělo ten správný účinek právě na vrásky, tak jestli můžete poradit budu ráda.

    • #505239
      d
      danikk
      Účastník

      Mně se moc osvědčil ENERGYflex Collagen co ho pravidelně užívám tak se mi neuvěřitelně zlepšila pleť i kvalita vlasů a celkově se cítím dobře, protože je dobrý i na podporu imunity.

      • #505240
        j
        jancajanicka
        Účastník

        Podle složení to vypadá suprově. Jak dlouho si ho užívala než si videla změny k lepšímu?

        • #505405
          d
          danikk
          Účastník

          Určitě tak po měsíci jsem už viděla změny, ale u všeho prostě je nejlepší pravidelný užívání.

    • #505238
      m
      milka8
      Účastník

      Taky bych ocenila radu a osobní zkušenost s takovým doplňkem..

  • #505233
    m
    michaela77
    Účastník

    Poradíte něco s přírodním složením co pomůže zpevnit pleť a zjemnit vrásky?

  • #504045
    n
    nanna
    Účastník

    Co používám kosmetiku Miracletox tak mám pleť opravdu krásně vyhlazenou a sjednocenou takže jsem úplně spokojená.

    • #504977
      h
      hancanov
      Účastník

      A za jak dlouho si viděla že se ti pleť takhle zlepšila?

      • #505042
        n
        nanna
        Účastník

        Tak třeba po aplikaci té první ampulky před spaním jsem viděla velkou změnu hned ráno 🙂 jinak po pravidelným používání jsem opravdu viděla jak se mi pleť jakoby obnovila nebo uzdravila 🙂

    • #504094
      l
      lenana
      Účastník

      Tu neznám, co od ní máš a kde jí kupuješ?

      • #504782
        n
        nanna
        Účastník

        Podívej se sem https://www.byfemme.cz/miracletox/ mám od nich sérum, krém a ampulky (ty jsou neuvěřitelný, pleť je po nich jako po estetickým zákroku)

        • #504841
          l
          lenana
          Účastník

          No zní to parádně takže to zkusím, moc děkuju za doporučení snad mi to taky tak sedne 🙂

          • #504895
            n
            nanna
            Účastník

            Tak dej potom schválně vědět jak ti vyhovuje, já jsem co jí používám opravdu viditelně omládla, říkají mi to všichni 🙂

  • #504012
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Na doplňky upřímně nejsem, nikdy jsem po nich nezaznamenala žádné zlepšení, takže jsem zůstala u kosmetiky, kde nějaké zlepšení na pleti vidím.

  • #500834
    e
    evcasl
    Účastník

    Mně třeba hodně pomohla kosmetikahttps://www.iuvenio.com/ je to česká inovativní kosmetika, která má opravdu rychlý účinek a mě se po ní pleť o sto procent zlepšila po všech stránkách.

    • #501898
      m
      michaela77
      Účastník

      Já jí dostala k narozeninám a už jinou kosmetiku ani používat nechci… :))

    • #501800
      j
      jancajanicka
      Účastník

      Iuvenio mi taky moc vyhovuje, opravdu viditelně se mi po ní pleť zlepšila.

    • #500937
      k
      katkakatule
      Účastník

      Vypadá moc dobře, díky za doporučení 🙂

  • #500625
    S
    Simonita
    Účastník

    Mo díky, hned jsem si Hyaluron od N-Medical objednala. Četla jsem na něj vynikající diskuze, tak se těším 🙂

  • #500501
    M
    Miluška Nová
    Účastník

    Já od N-Medical kupuju tuto kyselinu hyaluronovou https://www.13drops.eu/ Jsem moc spokojená.

  • #500299
    B
    Blacka
    Účastník

    Výborný doplněk stravy má značka N-Medical, mě se na hydrataci osvědčil.

  • #500081
    S
    Simonita
    Účastník

    Dobrý den, je mi už po čtyřicítce a chtěla bych začít užívat dobrý doplněk stravy na zlepšení stavu pleti a lepší hydrataci. Poradíte? Co se Vám osvědčilo?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist