Domácí vinotéka

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Domácí vinotéka

Zvolené téma obsahuje celkem 21 odpovědí. Do diskuze (14 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel i irishanova a poslední změna proběhla před 2 roky, 6 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #489690

    Máte na vína elektrické otvíráky ? Ráda bych si ho pořídila, respektive koupila si nový, protože ten co mám ten korek z láhve nevytáhne -_-

  • #459496
    d
    danuskaaaa
    Účastník

    Domácí vinotéka je skvělá věc 🙂 poradí te mi? Chěla bych partnerovi udělat radost a koupit hezké skleničky na červené víno a dekantér. Jaké máte rádi? Já piju jen bíle 🙂

    • #459535
      k
      kamila_sun
      Účastník

      Já jsme kupovala sklenice na víno na kulina.cz. Dekantér nemáme, ale určitě ho tam mají taky 🙂

      • #459554
        d
        danuskaaaa
        Účastník

        Super diky moc .. dekantery tam mají a vypadají opravdu moc hezky

  • #457816
    A
    Anka45
    Účastník

    Neblízni, oni jsou tam od toho. Opravdu oni jsou připraveni na to, že jim zavoláš a oni ti pomůžou s výběrem.

  • #457742
    z
    zralok.85
    Účastník

    Aha, čili prostě zavolám na ten kontakt a oni se mi budou věnovat? Není to blbý?

    • #459454
      B
      Bedriška Malá
      Účastník

      Neblázni, jasně žeto není blbý, naopak. Oni jsou tam od toho, aby ti pomohli. Normálně tam zavolej a oni ti poradí co a jak.

  • #455663
    z
    zvonilka
    Účastník

    Ahoj, tak já jsem si nakonec nechala poradit a koupila jsem si tuto vinotéku – https://www.domacivinoteky.cz/e-shop/dunavox-dx-2888k a jsem z ní opravdu nadšená 🙂 Doporučuju domacivinoteky.cz, protože tam jsou fakt kvalitní odborníci, co vědí, co prodávají…

  • #436709
    M
    MakMak
    Účastník

    Ahoj, vinoték je několik druhů a typů. Je celkem jedno, jaký si nakonec vybereš, ale pokud se ptáš na značku, tak kupuj jedině Dunavox!

  • #434377
    l
    libuse86
    Účastník

    Na popud manžela ted nad tím taky uvažuju 🙂 Jakou vunotéku koupit, myslím značku? Jaká je nejlepší? A pak kam pro ni?

  • #431200
    L
    Lilianna
    Účastník

    Ahoj, já jsem vinotéku kupovala na domacivinoteky.cz. Než jsem ji koupila, tak jsem se spojila s jejich pracovníkem, panem Louvarem. To je evidentně odborním, protože nám poradil přesně tip, jaký nám podle našich požadavků bude vyhovovat. Takže bych se obrátila na něj…  605 727 860

  • #430289
    M
    Makovka5
    Účastník

    Je třeba možnost se někým z toho http://www.chladnickanavino.cz spojit, aby mi poradil co a jak? Já jsem vážně úplně mimo v tomto, ale manžel si ji prostě přeje…

    • #431761
      B
      Bedriška Malá
      Účastník

      Určitě dá… Mě třeba pomohl pan Louvar… Normálně jsem mu zavolala a nechala si poradit 🙂 Kontakt mají na webu nebo tady –  605 727 860

      • #432856
        l
        libuse86
        Účastník

        Mohu se jen zeptat, jaká vinotéka vám byla doporučena? 🙂

  • #430287
    z
    zvonilka
    Účastník

    Je ta vinotéka využitelná? Vyplatí se?

    • #432858
      l
      libuse86
      Účastník

      My máme vinotéku doma na popud manžela. Taky jsem si myslela, že je to zbytečný, ale není. Opravdu se využívá hodně, takže za mě určitě říkám, že to zbytečnost není.

  • #430161
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Za nás ano 🙂 Je to skvělý doplněk do interiéru a hlavně je maximálně využitelná. Teda aspoň u nás 🙂 Jinak my koupili na chladnickanavino.cz.

  • #429444
    l
    libuse86
    Účastník

    Domácí vinotéku máme. Jsme milovníci kvalitního vína. Chladničku jsme koupili tuto – https://www.chladnickanavino.cz/Dunavox-DAT-12-33DC-d182.htm Do domácnosti stačí, design má pěkný a cena je výborná. Doporučuji tento shop i kvůli jejich servisu a přítupu. Jsou to profíci 🙂

  • #429388
    A
    Alecca
    Účastník

    My domácí vinotéku máme a jsme s ní neskutečně spokojeni. S manželem jsme oba velicí milovníci vína a když jsme si zařizovali kuchyň, tak jsme si ji prostě museli koupit. Doporučuji zn. Dunavex, tak je kvalitní. Kupovali jsme na http://www.domacivinoteky.cz. Doporučuji se na ně obrátit, jsou to odborníci, kteří vám poradí podle vašich požadavků 🙂

  • #429276
    M
    Misanecek
    Účastník

    Ahoj všem 🙂 Mám dotaz… Domácí vinotéka – ano x ne? Vyplatí se? Jen předem říkám, že s manželem jsme milovníci vína a on si ji moc přeje… Děkuji za každý postřeh a případně i za doporučení shopu, kde seženu kvalitní. Děkuji.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist