Domácí spotřebiče

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Domácí spotřebiče

Zvolené téma obsahuje celkem 26 odpovědí. Do diskuze (14 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel V VercaKalu a poslední změna proběhla před 9 měsíci, 3 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #479651
    i
    irishanova
    Účastník

    Kdo má jednoznačně kvalitní spotřebiče, tak je orava. Mám tady od té značky vybavenou celou kuchyň, hlavně z těch menších spotřebičů a se vším jsem naprosto spokojená. Hlavně cena vs. výkon je naprosto bombastická !

    • #511813
      V
      VercaKalu
      Účastník

      Od Oravy toho doma máme opravdu hodně a když je potřeba cokoli nového koupit, zase sáhneme po této značce. Za mě je super, jejich spotřebiče jsou kvalitní a poměr cena x výkon naprosto super.

    • #489691

      Takže máš od nich i mixér ? Co nejmenšího si v nich mixovala ? Potřebuju aby to zvládlo rozmixovat i hrášek do příkrmů apod.

      • #490946
        i
        irishanova
        Účastník

        Těch mixérů mám víc a ten menší co mám, tak pomele i oříšky úplně na prášek 😉

    • #480392
      S
      Sonia.Cer
      Účastník

      No já se chystám objednávat tu jejich pračku, tak doufám, že bude stejně nadupaná jako to jejich menší elektro http://www.orava.eu/cz/pracka-slim-6kg-wmo-610

  • #478593
    z
    zralok.85
    Účastník

    Jako je pravda, že ta Orava má jedině kvalitní věci. My od nich doma máme celou řadu spotřebičů a jinou značku ani nevyhledávám…

  • #478067
    M
    MakMak
    Účastník

    Ahoj, k tomu mixeru. My mame doma tento https://www.orava.eu/cz/multifunkcni-mixer-900w-rmh-900 a jsem s ním naprosto spokojeni. Tak tento mohu doporučit za nás 🙂

    • #479220
      z
      zralok.85
      Účastník

      Ty jo, ten vypadá hodně dobře. Kde jsi ho koupila? Na jejich webu? 🙂

  • #476143
    L
    Lilianna
    Účastník

    Holky, můžete mi prosím doporučit konrétní mixér? Pořád hledám a už začínám být docela zoufalá. Nevím, jaký mixér vybrat 🙁

    • #477085
      K
      KJARA
      Účastník

      A chceš tyčový nebo velkýho robota?

      • #477107
        L
        Lilianna
        Účastník

        Právě bych ráda robota… Tyčový mám, ale ten nemá takový využití, jaké ten velikej mixer 🙂

  • #475870
    l
    libuse86
    Účastník

    Jako dívej, ty Orava spotřebiče jsou super. Jsou to senzační držáky, perfektní kvalita. Já bych jinou značku asi ani nevolila.

  • #475865
    b
    buresovamisa83
    Účastník

    Pokusím se tuto značku zakoupit. Podle recenzí 50 \ 50, ale líbí se mi popis výroby

  • #475862
    b
    buresovamisa83
    Účastník

    Ahoj, mám orava odšťavňovač a líbí se mi, funguje to dobře

  • #473918
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Doma máme výbornou zkušenost se značkou Orava, čili máme spotřebiče této značky. Hlavně teda co se osobní péče týká a taky kuchyňských spotřebičů.

  • #473097
    A
    Anka45
    Účastník

    Já jsem si koupila odšťavňovač a smoothie od oravi. Mám od nich už hodně věcí do kuchyně a se všemi jsem spokojená, takže já jsem v tomhle měla jasno. Co se týče hubnutí, tak si hodně dělám na snídaně smoothiečka, zkouším různé kombinace a vystřihla jsem pečivo a jde mi to teda krásně dolů.

  • #471490
    L
    Lilianna
    Účastník

    Ahojky, nemáš doma od Oravy mixér? Já zrovna potřebuju koupit mamce k vánocům a byla bych ráda za info a doporučení.

  • #467700
    l
    libuse86
    Účastník

    Achjo, já vím, no… Mě se to stejný stalo před časem. Byla jsem z toho docela v háji, protože ho taky potřebuju denně a chtěla jsem si koupit kvalitu. No, nakonec jsem dala na doporučení, koupila tento http://www.orava.eu/produkty/kuchynske-spotrebice/mixery/item/930-vysokootackovy-mixer-rm-1550 a ten ti můžu jedině doporučit! Výborná kvalita!

  • #466709
    M
    MakMak
    Účastník

    Ahojky, my od Oravy máme doma snad všechno. A jako nejen v kuchyni, ale třeba i osobní péči. Jinak mimochodem, jaký ten odšťavňovač máš?

  • #461833
    z
    zralok.85
    Účastník

    Je to tak 🙂 Taky preferujeme Oravu. Ne jen teda v kuchyni, ale máme od nich i spotřebiče na domácí péči a jsme spokojeni. Hlavně teda s kvalitou. Jako za tu dobu, co tuto značku používáme, tak jsme neměli jediný problém s poruchovostí.

    • #462758
      A
      Anka45
      Účastník

      Taky máme Oravu a jinou značku bych už ani nechtěla. Jako v domácích spotřebičích je to top značka!

  • #460629
    M
    Marcelo Markus
    Účastník

    <p class=“p1″>Ahoj, chci se zeptat ohledem praček a sušiček. Na internetu jsem viděla recenze ohledem kombinovaných praček se sušičkou. Autoři článků a recenzí tvrdí, že je nevýhoda mít 2 v 1 kvůli vyšší náchylnosti na poruchy. Lepší volbou by mněla být zvlášť pračka a sušička. Co si o tom myslíte? Jaké jsou vaše zkušenosti? Mám dost malou koupelnu a chtěla bych ušetřit prostor. Mám si vybrat i sušičku, která se nachází v řebříčku nejlepších co nejvýš? Našla jsem seznam nejlepších sušiček 2018 s těmito modely. Má někdo jednu z nich? Děkuji.<span class=“Apple-converted-space“> </span></p>
    <p class=“p1″></p>
    <p class=“p2″>Ahoj, chci se zeptat ohledem praček a sušiček. Na internetu jsem viděla recenze ohledem kombinovaných praček se sušičkou. Autoři článků a recenzí tvrdí, že je nevýhoda mít 2 v 1 kvůli vyšší náchylnosti na poruchy. Lepší volbou by mněla být zvlášť pračka a sušička. Co si o tom myslíte? Jaké jsou vaše zkušenosti? Mám dost malou koupelnu a chtěla bych ušetřit prostor. Mám si vybrat i sušičku, která se nachází v řebříčku nejlepších co nejvýš? Našla jsem seznam nejlepších sušiček 2018 s těmito modely. Má někdo jednu z nich? Děkuji.<span class=“Apple-converted-space“> </span></p>
     

  • #460490
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Ahoj holky, dívejte, jako co se týká domácích spotřebičů, tak já osobně doporučuji zn. Orava. Ta je podle nejlepší a nejspolehlivější. Máme od nich doma docela dost věcí a nikdy nás žádný nezklamal!

    • #472879
      M
      MakMak
      Účastník

      Jo? Jako to je prostě vděčný, no 😀 Jaké jsi vybrala ty? Jakou značku a jaký typ? A už jste je v provozu zkusili? 🙂

  • #459563
    A
    Anka45
    Účastník

    No a jaká spotřebiče máš na mysli? Jako malé nebo velké bílé?

  • #459538
    z
    zralok.85
    Účastník

    Pěkný den, ráda bych se vás zeptala na názory. Jakou značku domácích spotřebičů peferujete? A také by mě zajímalo proč?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist