Domácí spotřebiče

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Domácí spotřebiče

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel A Anka45 a poslední změna proběhla před 3 dny, 15 hodinami.

• Autor
    A
    Anka45
    Účastník

Já jsem si koupila odšťavňovač a smoothie od oravi. Mám od nich už hodně věcí do kuchyně a se všemi jsem spokojená, takže já jsem v tomhle měla jasno. Co se týče hubnutí, tak si hodně dělám na snídaně smoothiečka, zkouším různé kombinace a vystřihla jsem pečivo a jde mi to teda krásně dolů.

L
    Lilianna
    Účastník

Ahojky, nemáš doma od Oravy mixér? Já zrovna potřebuju koupit mamce k vánocům a byla bych ráda za info a doporučení.

l
    libuse86
    Účastník

Achjo, já vím, no… Mě se to stejný stalo před časem. Byla jsem z toho docela v háji, protože ho taky potřebuju denně a chtěla jsem si koupit kvalitu. No, nakonec jsem dala na doporučení, koupila tento http://www.orava.eu/produkty/kuchynske-spotrebice/mixery/item/930-vysokootackovy-mixer-rm-1550 a ten ti můžu jedině doporučit! Výborná kvalita!

M
    MakMak
    Účastník

Ahojky, my od Oravy máme doma snad všechno. A jako nejen v kuchyni, ale třeba i osobní péči. Jinak mimochodem, jaký ten odšťavňovač máš?

z
    zralok.85
    Účastník

Je to tak 🙂 Taky preferujeme Oravu. Ne jen teda v kuchyni, ale máme od nich i spotřebiče na domácí péči a jsme spokojeni. Hlavně teda s kvalitou. Jako za tu dobu, co tuto značku používáme, tak jsme neměli jediný problém s poruchovostí.

A
      Anka45
      Účastník

Taky máme Oravu a jinou značku bych už ani nechtěla. Jako v domácích spotřebičích je to top značka!

M
    Marcelo Markus
    Účastník

<p class=“p1″>Ahoj, chci se zeptat ohledem praček a sušiček. Na internetu jsem viděla recenze ohledem kombinovaných praček se sušičkou. Autoři článků a recenzí tvrdí, že je nevýhoda mít 2 v 1 kvůli vyšší náchylnosti na poruchy. Lepší volbou by mněla být zvlášť pračka a sušička. Co si o tom myslíte? Jaké jsou vaše zkušenosti? Mám dost malou koupelnu a chtěla bych ušetřit prostor. Mám si vybrat i sušičku, která se nachází v řebříčku nejlepších co nejvýš? Našla jsem seznam nejlepších sušiček 2018 s těmito modely. Má někdo jednu z nich? Děkuji.<span class=“Apple-converted-space“> </span></p>
    <p class=“p1″></p>
    <p class=“p2″>Ahoj, chci se zeptat ohledem praček a sušiček. Na internetu jsem viděla recenze ohledem kombinovaných praček se sušičkou. Autoři článků a recenzí tvrdí, že je nevýhoda mít 2 v 1 kvůli vyšší náchylnosti na poruchy. Lepší volbou by mněla být zvlášť pračka a sušička. Co si o tom myslíte? Jaké jsou vaše zkušenosti? Mám dost malou koupelnu a chtěla bych ušetřit prostor. Mám si vybrat i sušičku, která se nachází v řebříčku nejlepších co nejvýš? Našla jsem seznam nejlepších sušiček 2018 s těmito modely. Má někdo jednu z nich? Děkuji.<span class=“Apple-converted-space“> </span></p>

B
    Bedriška Malá
    Účastník

Ahoj holky, dívejte, jako co se týká domácích spotřebičů, tak já osobně doporučuji zn. Orava. Ta je podle nejlepší a nejspolehlivější. Máme od nich doma docela dost věcí a nikdy nás žádný nezklamal!

M
      MakMak
      Účastník

Jo? Jako to je prostě vděčný, no 😀 Jaké jsi vybrala ty? Jakou značku a jaký typ? A už jste je v provozu zkusili? 🙂

A
    Anka45
    Účastník

No a jaká spotřebiče máš na mysli? Jako malé nebo velké bílé?

z
    zralok.85
    Účastník

Pěkný den, ráda bych se vás zeptala na názory. Jakou značku domácích spotřebičů peferujete? A také by mě zajímalo proč?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist